Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN YILMAZ VE ŞENTÜRK’TEN, BAŞKAN ÇETİNKAYA’YA ZİYARET

Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesinden

Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesinden Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesi Başkanı Kenan Yılmaz ve yönetimi, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde Karabük Belediye Başkanı seçilen Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun temennisinde bulunarak, yeni görevinde başarılar dilediler.

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ise, Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesi Başkanı Kenan Yılmaz ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Çatalzeytin’liler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Çatalzeytinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Karabük Şube Başkanı Ozan Şentürk ve yönetimi, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde Karabük Belediye Başkanı seçilen Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette, Çatalzeytinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Karabük Şube Başkanı Ozan Şentürk ve yönetimi, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun temennisinde bulunarak, yeni görevinde başarılar dilediler.

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ise, Çatalzeytinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Karabük Şube Başkanı Ozan Şentürk ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO