Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKANLIK İÇİN ; MUSTAFA YOLBULAN SESLERİ

Kardemir Karabükspor olağan üstü

Kardemir Karabükspor olağan üstü kongre kararı aldıktan sonra transfer komitesi kurularak hızlı ve etkili bir şekilde göreve başlayan Mustafa YOLBULAN, Çağrı GÜLEÇ ve Murat YOLBULAN ekibi sonradan farklı bir oluşum yapılacak gereği ile çekilmişlerdi.

 

KARDEMİR KARABÜKSPOR İÇİN

SEVİNDİRİCİ HABER  …!

”  BAŞKAN VE YÖNETİM BULUNDU” 

 

 

Karabük Valisi , Belediye Başkanı, STK ları ve KARDEMİR ortaklığında yapılan çalışmalar neticesinde Şefik DİZDAR ismi gündeme gelmiş ancak isimler konusunda yaşanan polemik sonrası DİZDAR bu defter kapandı diyerek çekilmiş ardından kongrede Taner CANYURT başkanlığında yönetim seçilmişti.

 

CANYURT Yönetimine karşı gelişen tepkiler ve KARDEMİR AŞ bu işten çekilmesin baskıları sonrası 22 Temmuz’da tekrar olağanüstü kongre kararı alan KARABÜKSPOR için bugün KARDEMİR de yapılan toplantılarda olumlu kararlar alındığı iddia edildi.

 

Mustafa YOLBULAN Başkanlığında yeniden bir yönetim olgunlaştırılması konusunda fikir birliğine varan  İş adamları, Karabük Valiliği ve STK ları KARABÜKSPOR üzerinde ki belirsizliği de  ortadan kaldırılmış oldu diyen konuya yakın kaynaklar sevindirici haberin resmi kaynaklardan açıklanmasını bekliyor.

 

Öte yandan KARDEMİR KARABÜKSPOR bugün Metin Türker Spor kompleksinden ayrılarak GEREDE YE geçti ve  Kamp çalışmalarını resmen başlattı.

 

Takım da ki eksikleri ve transferlerin de en kısa zaman içinde kalındığı yerden başlanacağı iddia edilirken sürpriz isimlerin yeniden gündeme gelmesi MAVİ ATEŞ taraftarlarınca memnuniyetle karşılandı.