Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAYRAM ÖNCESİ VALİ GÜREL “BU YOLDA SİZE ÇOK GÜVENİYORUZ” MESAJI

Vali Fuat Gürel, İl


Vali Fuat Gürel, İl Jandarma Komutanı Garip Gümüş ve İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla oluşabilecek olaylar ve trafik kazalarının önüne geçmek için Canlı Hayvan Pazarı girişinde Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekiplerimiz tarafından müşterek olarak gerçekleştirilen denetimlere katılarak güvenlik güçlerimizin ve araçlardaki vatandaşlarımızın Kurban Bayramını tebrik etti.

İl Protokolü daha sonra Güleç Sevgi Evleri Sitesi ile Yücel Huzurevine Bayram Ziyareti gerçekleştirdi


Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, Güleç Sevgi Evleri Sitesi ile Yücel Huzurevini ziyaret ederek Devletimize emanet olan yavrularımızın ve asırlık çınarlarımızın bayramını tebrik ettiler.

Ayrıca, Bayram arifesinde Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekili Cem Şahin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve il protokolü tarafından Kurban Bayramı arefesinde 5000 Evler şehitliği ziyaret edilerek, Kuranı Kerim okunup dualar edildi.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan şehitlik ziyaretinde aziz vatanımızın birlik ve beraberliği, kutsal vatan topraklarının bölünmez bütünlüğü uğruna şehadet mertebesine ulaşarak milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen tüm şehitler için dua edildi.