Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bölge Heyeti, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank’ı ziyaret etti.

Karabük, Zonguldak ve Bartın

Karabük, Zonguldak ve Bartın Valilerimiz, Milletvekillerimiz ve TSO Başkanlarımızdan oluşan heyet Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı Makamında ziyaret etti.

 

 

Vali Kemal Çeber, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Bartın Valisi Nusret Dirim, Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bartın ve Zonguldak Milletvekillerimiz, AK Parti İl Başkanları ile Karabük, Zonguldak, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarından oluşan heyetin Bakan Varank ziyaretinin ana gündem konusu bölgemiz için olmazsa olmazlar arasında bulanan Filyos Liman Projesi oldu.

100 yıllık Filyos Liman Projesinin, demiryolu, havalimanı ve karayolu ile desteklenmesi ile Türkiye’nin Karadeniz’e açılan kapısı olacağını ve yaklaşık 12 bin kişiye iş imkânı sunağını ifade eden heyet, projenin bir an evvel bitirilmesi için Bakan Varank’tan destek istediler.

Ziyarette ayrıca Organize Sanayi Bölgeleri, KARDEMİR ve Eskipazar İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin son durumları hakkında bilgiler veren Vali Kemal Çeber, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ilimizde görmekten kendisinin ve tüm hemşehrilerimizin büyük mutluluk duyacağını ifade etti.

En kısa sürede ilk ağır sanayi hamlesinin başladığı Karabük ilini ziyaret etmek istediğini ifade eden Bakan Varank, nazik ziyaretleri için heyete teşekkür etti.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO