Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bölgenin En Çok Takip Edilen Haber Sitenizden Mutlu Bayramlar.

    Ülke genelinde

 

bayram_tebrik_01_tam35.blogspot.com

 

Ülke genelinde  bölgemizle ilgili  en çok takip edilen

haber sitemiz aldığı hit’ler ile yine en çok tercih edilen

haber siteleri arasında..

 

Objektif-İlkeli-Doğru ve Güncel haberleri en çabuk şekilde sizlere ulaştırmayı ilke edinen KARABÜK GÜNDEM  6.yılına girmeye hazırlanırken okurlarının yoğun ilgisi ile karşı karşıya olmaya devam ediyor.

Türkiye’de İnternet siteleri son bir yıldır tarafsız bir şirket olan IAB tarafından ölçülüyor. Reklam verenler ile site yönetimlerinin üzerinde uzlaştıkları uluslararası şirket her ay Türkiye’deki internet sitelerinin kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini, ziyaretçilerin kaç sayfa okuduğunu ve o site üzerinde kaç dakika kaldığını ülke genelinde saptıyor.

Bu saptamalar da ki farklı oranlar  site yönetimlerinin kendilerini birinci ilan etmelerine kadar farklı ölçümler verse de Web haber sitelerinde asıl olan sürekli takip edilebilirlik ve güvenilirlik oluyor diyen konu uzmanları bölge haberlerinin aktüel Ülke haberleri ile desteklenmesi haber sitelerinin takip oranlarını yükseltiyor diyorlar.

İnternet kullanıcılarının bölge haberleri için takip ettiği  www.karabukgundem.com  haber sitemiz için de “Alexa” verilerine göre bölge haberlerinde en güvenilir,en çok takip edilen ve güncellenen haber sitesi olarak gösteriliyor.

18 Kasım 2009 yılında başladığımız yayın serüveni test aşamaları sonrası yine 18 Kasım 2010 yılında resmi makamlara duyuruları yapılarak 5.yılını da tamamlayarak 6.yılına doğru yine sizlerden aldığı destek ve güvenle yoluna devam ediyor.

Kurumsallaşmanın 6 yılına yaklaştığımız bu günlerde;

Kurban bayramınızı kutlar nice güzel,barış ve huzur dolu bayramlarda birlikte olmaya devam etmemiz dileklerimizi sunarız…

Genel Yayın Yönetmenliği

 1005983_336609206472684_1465484082_n