Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BTP  Kadroları  Görücüye Çıktı

BTP’nin KARABÜK adayları Recep

BTP’nin KARABÜK adayları Recep ÖZCAN ve

Mehmet Ali GÜNAYDIN’ında aralarında

bulunduğu tüm aday kadrosu İstanbul’da

pazar günü düzenlenen törenle tanıtıldı.

 

 

hbr

 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Türkiye çapında 85 seçim çevresinde 550 milletvekili adayını dün kamuoyuna tanıttı. İstanbul Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde düzenlenen tanıtım toplantısında kapanış konuşmasını BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş yaptı. Meltem Medya Grup kanalları başta olmak üzere çok sayıda ulusal ve yerel kanalda yayınlanan aday tanıtım toplantısı Türkiye genelinde ilgiyle takip edildi.

Projeler konuştu

BTP Genel Başkan Yardımcısı Fuat Şengül yaptığı açılış ardından kürsüye Uluslararası Bağımsız Milli Ekonomi Modeli Birliği Genel Sekreteri ve BTP Genel Başkan Yardımcısı Harun Kayacı, yabancı iktisat profesörlerinin Milli Ekonomi Modeli konusundaki görüşlerini aktardı. Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Başkanı Seçil Mumcuoğlu, BTP’nin kadınlara yönelik projelerini tek tek, detaylı olarak anlattı.

Barajları çatlatarak geliyoruz

Genel Başkan Yardımcısı Avukat İbrahim Berk ise AKP’nin seçim beyannamesinin yamalı bohça ekonomisi olduğuna işaret ederek, “AKP, Erdoğan’a ve PKK’ya saltanat vadediyor. BTP ise Türk milletine bağımsızlık vadediyor” dedi. BTP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Koç ise bu seçim Atatürk’ün askeri ve siyasi zaferlerinin iktisadi zaferlerle taçlandırıldığı gün olduğuna işaret ederek, “İktisadi zaferin adresi BTP ve Prof. Dr. Baş’tır. AKP çok yoruldu, 2023’e kadar müsaade istiyor. Gelin BTP’yi bu seçimde iktidar edelim, AKP’yi dinlendirelim” şeklinde konuştu. BTP Başkanlık Divanı Üyesi Meryem Gültekin ise eğitim sisteminin 14 yılda durmadan değiştiğine işaret ederek, “Eğitim milli olmalı. 300 bine yakın öğretmen atama bekliyor. 250 bin kontenjan açığı var. Eğitime para ayrılmıyor, öğretmenler tahsildar durumunda” dedi. BTP Genel Başkan Yardımcısı Selim Kotil ise “Dalga dalga önümüzdeki engelleri aşa aşa, barajları çatlararak geliyoruz. Biz artık her yerdeyiz. Biz işiz, aşız, Allah’ın rahmeti olan Haydar Baş’ız. Biz insanlığın çıkış noktası olan Haydar Baş’ız. Biz dünyanın her yetindeyiz. ABD piyasaları 2008’de battığında, Prof. Dr. Baydar Baş’ın modeline sarıldı” şeklinde konuştu. 

Aday tanıtım programında son olarak BTP genel başkan yardımcıları Prof. Dr. Ömer Saraçoğlu, Prof. Dr. Ata Selçuk, Prof. Dr. Ömer Eyercioğlu, Prof. Dr. Ünal Emiroğlu konuştu. Kapanış konuşmasını ise Prof. Dr. Haydar Baş yaptı.