Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BÜYÜKÖZDEMİR “SAFRANBOLU’DA YÜZLER ARTIK GÜLECEK”

Ak Parti Safranbolu Belediye

Ak Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Av Ali BÜYÜKÖZDEMİR ; Hemşerilerimizin tebessümleri ve içten karşılamaları içimizi ısıtıyor bize güç veriyor. Sevdamız bu güzel memlekete hizmet etmek, Sevdamız SAFRANBOLU “ dedi. Safranbolulu hemşerileri ile perşembe pazarında sohbet eden ve sorunları dinleyen Ali BÜYÜKÖZDEMİR esnafa kolaylıklar diledi.Kendisine gösterilen yoğun sevgi ve ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Gerçek Belediyecilik için doğru ilkeli belediyecilik için Safranbolu halkı için Esnafı İş İnsanı için projelerimiz hazır, öncelikler var tabi örneğin Safranbolu muzun Karabük girişinden eski çarşıya inen ve bağlara çıkan 2 bulvarda ki trafik yoğunluğunu azaltacak projelerimiz olacak, kent içinde oto park alanları yaratmalıyız gelen turistlere ait araçlara ait oto parklar oluşturmalıyız, pazar yerlerimizi daha kullanabilir hijyen alanlar uygulamaya almamız gerek gibi bir çok projemizi yine Safranbolu halkı ile paylaşarak yapacağız inşallah” dedi

Büyüközdemir, Eski Çarşı yolu ile ilgili iddialı açıklamalarda bulundu. Böbrek taşı olanların mevcut belediye başkanına dua ettiğini söyleyen Büyüközdemir, göreve geldiklerinde yol ve otopark sorununu kökten çözeceklerini ifade etti.

Ali Büyüközdemir, otopark sorununun çözüleceği konusunda söz verenlerin seçim vaadinden öteye gidemediğini belirtti.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO