Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇEBİ “Belediyecilik Milli Görüşle Olur”

Saadet Partisi İl Başkanı

Saadet Partisi İl Başkanı Muhsin Çebi ; “Belediyecilik hizmeti denildiğinde Milli Görüş Belediyeciliği akla gelir.” dedi ve yayınladığı basın bildirisinde  ‘’Efsane Belediyecilik’’ ve hizmet anlayışı hakkında bilgiler verdi.

7

Belediyecilik anlayışımızda ‘’şaibe’’ yoktur, ‘’yolsuzluk’’ yoktur hiç olmamıştır diyen Çebi , açıklamalarında şöyle dedi ; ” Bizim Belediyeciliğimizde ‘’yandaş hizmet’’ ‘’kayırımcılık’’ yoktur hiç olmamıştır.Kapıları Halka açık ve şeffaf Belediyecilik anlayışı bizimle başlamıştır. Refah Partisi döneminde olduğu gibi yeniden belediyelerin kapıları halka açılacak ve yapacağımız hizmetler Halka sorularak Halkla birlikte savurganlığın olmadığı hizmet seferberliğini tekrar başlatacağız. Bizim dönemlerimizde Belediyenin kapılarına asılan ve bizden sonra kaldırılan ‘’Rüşvet alanda verende Mel’undur’’ tabelalarını tekrar asarak Belediye Başkan odasının kapısını çıkartıp halkla içiçe bir Belediye Başkanı bulacaksınız.Saadet Partisi olarak Halka hizmeti Hakka hizmet olarak görürüz ve attığımız her adımın hesabını yarın vereceğine inanan bir anlayışın temsilcisiyiz. Saadet Partisi Barışın, kardeşliğin, huzurun ve refahın hizmetin ve milli duruşun yegane temsilcisidir.Bugün görülmüştür ki tüm Türkiye’mizde Belediyelerde büyük sıkıntılar yaşanmaktadır.1522 Belediye hakkında soruşturma ve inceleme yapılmış olup bu belediyelerden 600 kadarı AKP  li belediyeler olup geriye kalanı CHP  ve MHP ’ li belediyelerdir. Bu durum yerel yönetimlerde Milli Görüş’e ne kadar ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir.”

Bu vesile ile Karabük halkımızdan geçmişte yapmış olduğumuz hizmetleri gözönüne getirerek ranta değil Hakka dayalı projeleri ile hizmete talip olan Milli Görüşün tek temsilcisi olan Saadet Partisi çatısı altında birleşmek ve Milli Görüş Belediyeciliğini iş başına getirmeleri halkımızın menfaatine olduğunu düşünüyoruz.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO