Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇELİK İŞ 5000 ÜYE DAHA KAZANDI

    ÇELİK İŞ

 

 

ÇELİK İŞ SENDİKASI ÜYE SAYISINI ARTIRIRKEN METAL İŞ KOLUNDA BÜYÜME  İSTİKRARINI ELİNDE TUTUYOR.

 

 

 

 

ÇELİK İŞ SENDİKASI

ÜYE SAYISINI ARTIRIYOR

 CIMG9335

Çelik İş Genel Merkezinden Genel Başkan Cengiz GÜL imzası ile SMS kanalıyla  yapılan duyuruda ;  “ CELIK-IS SENDIKASI EMEGIN EN YUCE DEGER OLDUGU INANCI, ILKESI VE SORUMLULUGU ICINDE HIZMET EDEREK BUYUMEYE DEVAM ETMEKTEDIR. 17.09.2013 TARIHI ITIBARIYLE TURK HAVA YOLLARINDA HABOM VE MNG SIRKETLERININ BIRLESEREK MEYDANA GETIRDIKLERI 5.000 KISILIK “TURK HAVA YOLLARI HAVACILIK BAKIM ONARIM MERKEZI A.S.” ISYERI ICIN CALISMA BAKANLIGI YETKIYI CELIK-IS SENDIKASINA VERMISTIR. BU KARARIN ONCELIKLE CALISANLARIMIZA, CAMIAMIZA VE ULKEMIZE HAYIRLI OLMASINI DILIYOR, BU DUYGULARLA ALLAH’A EMANET OLUN. SEVGILERIMIZLE… “DOGRULUK SONSUZLUGUN GUNESIDIR, NASIL OLSA DOGAR”  denildi.

Çelik İş Sendikasının resmi internet sayfasında ise ;  Sendikamız 23.07.2013 tarihinde THY HABOM çalışanları ile birlikte toplantı yapılarak süreç Hakkında bilgi verildi. Toplantıya Genel Sekreterimiz Yunus DEĞİRMENCİ Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Muharrem ŞAHİN, İst. 1 nolu Şube başkanımız  katıldı.

 

Genel sekreterimiz Yunus DEĞİRMENCİ yaptığı konuşmada sendikamız hakkında bilgi vererek, bu süreci en kısa sürede zaferle sonlandırmak için, Çelik İş Sendikası olarak tüm olanaklarını seferber edeceklerini ifade ederek , sürecin işleyişi hakkında bilgi verildi.” Denildi.