Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CEO AYVAZ AÇIKLADI

Kardemir Karabüksporun yeni  CEO’su

karabukspor-da-tesislesme-calismalari-5577379_o

Kardemir Karabüksporun yeni  CEO’su Hakan Ayvaz Karabük yerel spor muhabirlerine dün kulübün 1993-96 sezonlarında bin bir güçlükle yapılan  ve dönem için gerçekten çok önemli olan  Metin Türker Tesislerin de  kulüp adına açıklamalar yaptı..

CEO Ayvaz  tesilerde yapılan değişiklikleri gösterirken  bu arada Hamzalar mevkiin de bulunan 103 dönümlük arsa üzerine yapılacak yeni kulüp binası ve sosyal tesisler ile ilgili bilgiler verdi.

CEO Ayvaz, Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne ait  Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu hakkında bilgiler de vererek basın mensoplarının dikkatini çekti..

1993-96 sezonları arasında dönem içinde binbir zorlukla yapılan  arsası dönemin Genel Müdürü Dr Sencer İmer’den kiralanan ve ardından Belediye imkanları yanı sıra DÇ Montaj müdürlüğü imkanları ile  o günün şartlarına göre mükemmel ve Karabükspor için bir ilk olan Tesislerin içinde yapılan  değişiklikleri yerinde gösteren CEO  Ayvaz, daha sonra idari binada basın toplantısı düzenledi.

Ayvaz, en büyük hedeflerinin  Kardemir Karabükspor adına yakışır tesis kazandırmak olduğunu belirterek, “Tesislerimizi sportif başarıyı sağlamak adına bir dizi küçük dokunuşlarla etkisi büyük değişimler yaptık. ” dedi.

CEO Ayvaz, “Bunlar yeterli değil” de diyerek bugüne kadar Karabük spor  camiasının bilmediği konulara işaret çekti.

CEO Ayvaz,  “Yeterlik için  kulübün ciddi bir tesise sahip olması gerekli. Gerek A takımı, gerekse alt yapısı ve diğer spor branşlarında başarı elde edilebilmesi için tesis alanında ilerleme kaydetmemiz gerekli. Şuanda arazi ile çok ciddi bir yol kat ettik.  103 dönümlük arazinin tahsis aşaması yapıldı. Bu zor olan kısmıydı ve bunu başardık. Kalan kısım da kolay değil. Avam projeleri hazırlamaya başladık. Bizim için keyifli bir süreç başlıyor.” diyerek yeni kazanımı anlattı.

Karabükspor’a yakışır güzel bir tesisi kazandırmak için ne gerekiyorsa yapacağız  diyerek  yılardır düşünülemeyen bir olayı tetikleyen CEO Ayvaz  ”   Alt yapı için düşündüğümüz adımlarını daha net atacağız ve  Metin Türker spor kompleksi için , şu an bulunduğumuz tesisleri altyapıya bırakmayı düşünüyoruz.”  diyerek geniş spor kitlelerini sevindirdi.

Alt yapıda orta vadede çok ciddi gelişim hedefliyoruz. diyerek de  tam bir yönetici gibi açıklama yapan CEO Ayvaz,  “Altyapıda da düzgün bir tesise sahip olduğumuzda orada yaptığımız çalışmaların meyvelerini elde edeceğimizi düşünüyorum ” diyerek konuya olan hakimliğini gösterdi.

CEO AYVAZ “ELDE OLMAYAN SEBEPLERLE  STAT İNŞAATI UZADI”

Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı’ndaki çalışmalarının devam ettiğini belirten  CEO Ayvaz, “Elde olmayan sebeplerden dolayı inşaat ciddi uzadı. Şuan stadın kalan inşaatı ve yapılmakta olan kısımlar aslında bütün inşaatın büyük kısmı. Gördüğümüz tribünler yapılan işin küçük kısmı. FIFA standartlarına göre, takım otobüslerin kapalı alanlara girmesi için tünel inşaatları yapılıyor. Kalan kısmı az değil ve epeyce bir inşaat var. ” dedi.

CEO Ayvaz  ayrıca ; ” Güvenlikle alakalı olarak 14 Nisan’da E-bilet uygulamasına geçiliyor. Bizim stadında o tarihten önce bitirilerek uygun hale getirilmesi gerekiyor. Bunla ilgili ekipmanlar stada getirdik ,  montajı yapılarak E-bilet uygulamasına geçeceğiz.” şeklinde konuştu.