Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇETİNKAYA “DEV ESERLER İFTİRA İLE ORTAYA ÇIKMIYOR”

31 Mart seçimleri öncesi

31 Mart seçimleri öncesi geleneksel iftar programları da mahallelerde devam ediyor .  “Gönlümüz bir, soframız bir… Yüzlerce hemşehrimiz, teşrifleriyle Yeşil Mahalledeki iftar soframızı bereketlendir diler.” şeklinde açıklamalarda bulunan Çetinkaya ” İftar sofraları gibi gönülleri de geniş hemşehrilerimize yanımızda oldukları ve iftarımıza gösterdikleri ilgi için canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimizi daim eylesin.” dedi

Çetinkaya, “Şimdi bakın 15 yıl geçmiş. 15 gün değil, 15 saat değil, 15 hafta değil, 15 ay hiç değil tam 15 yıl geçmiş Esentepe ye asfalt atmak seçime 15 gün kala akla gelmiş. Benim şehrimde, benim mahallemde buna layık değil. Benim mahallem, benim şehrim, 7-24 saat hizmete layık. Ve sizlere söz veriyorum. Her dakika, her saat, hemşehrilerime, şehrime, Karabük’üme hizmet etmenin mücadelesi içerisinde olacağım.” dedi.

Ak parti Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya bir programda ise  ” Dev eserler büyük pankartlar asarak olmuyor” çıkışı yaparak  MHP adayı Rafet Vergili’ye yönelik eleştiler de bulundu.

Çetinkaya ” Dev eserler kibir ile ortaya çıkmıyor. Söylemle ortaya çıkmıyor dev eserler, karıncalar gibi çalışarak ortaya çıkıyor, Bu kardeşiniz Özkan Çetinkaya karıncalar gibi 7/24 çalışmaya hazır, şimdi son 15 gün çok çalışacağız, şehri imar gönülleri ihya edeceğiz inşallah” dedi

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, bu akşam da 5000 Evler Mahallesinde düzenlenen iftar programında hemşehrileri ile bir araya geldi. Çetinkaya, 5000 evler’in bütün sorunlarını bildiğini, çözümü için projelerinin hazır olduğunu söyledi.

Türkiye’nin en genç fakat en çalışkan belediye başkanı olacağını vurgulayan Çetinkaya, “. Bu iftar gösterdi ki 5000 evler bizimle.” diye konuştu.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO