Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ceylan “Bu Seçim Başka “Dedik

Ak parti İl Başkanı

Ak parti İl Başkanı Ömer Ayar ve Merkez ilçe başkanı Kemal Karadeniz  ile birlikte il-İlçe yöneticileri  Belediye Başkan adayları Mehmet Ceylan ile birlikte Soğuksu mahallesi Seçim bürosunun açılışına katıldılar.

Yine güler yüzle kalkındırma amacı ile geliyoruz ancak bu seçim başka duyuruları yapılan seçim bürosu açılışında   vatandaşlara hitap eden AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan;  10 yıldır Hükümetimiz hem ülke çapında hem de Karabük’te çok işler başardı. Bizlere çamur atsalar da bizler şehrimiz için iyi işler yaptık. KARDEMİR anlamında olsun, Üniversitesi olsun, Araştırma Hastanesi anlamında olsun. Karabük’ü doğalgaza kavuşturduk. Su sorunu vardı hem su getirdik hem de arıtma tesisi kurduk. Soğuksu bölgesini ilgilendirecek konulara gelirsem Makasbaşında çok şükür ihalesi yapıldı, yer teslimi yapıldı 2 bin 500 kişilik Karabük’ün en büyük spor salonunu bu bölgede yapıyoruz. 1 yıl içinde inşallah burası teslim edilecektir. Soğuksu gençleri spora çok meraklı bunun için 30 Mart’ta yerel seçimi kazandığımızda Soğuksu spor başta olmak üzere bütün amatör takımlara destek vereceğiz. Soğuksu spor sahasını çimliyoruz. Sentetik çim yapıyoruz. 13 Şubat’ta Soğuksu sporun sahasının suni çim ihalesi gerçekleştirilecektir” dedi.

Karabük konusunda da 10 yılda ne yapılması gerekiyorsa yapıldığına değinen Ceylan Soğuksu seçim bürosu açılışında şu açıklamalarda bulundu  ; ” Hiç kimse çıkıp da Karabük’te Hükümet tarafından şu yapılması gerekiyordu da yapılmadı diyemez. Şimdi ise zaman yerel yönetim zamanı. Belediye Başkanlığımızda da Karabük’ü kalkındırmak ve şahlandırmak iççin geliyoruz. Gerçekten Karabük gelecek 40-50 yıllık ihtiyacını giderek ihtiyaçlarına cevap verecek çalışmalarla geliyoruz. Hazırladığımız projelerle gerçekten Karabük’ümüz çok güzel yerlere gelecek. Şehrimizin çehresi değişecek, farklı bir havaya bürünecek. Sosyal Projelerle, Bölgesel Projelerle, Mega Projelerle çok güzel işler başaracağız. Sosyal Belediyecilik anlamında elimizden geleni yapacağız. Halkımızın yanında olacağız. Onların dertleri ile dertlenip mutlulukları ile sevineceğiz. İnanıyorum ki 30 Mart’ta AK Parti’ye destek vererek Karabük’ü hep birlikte şahlandıracağız ve kalkındıracağız. 30 Mart bizim için bir bayram olacaktır. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. AK Parti farkını Karabük’te göstermek durumundayız.”

4444444444