Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ceylan “Ciğerleri Yakan Asfalt Bugün Dökülüyor”

AK Parti Belediye Başkan

AK1

AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan, “Atatürk Mahallesi’nin buraların en eski mahallelerinden. Buralar cazibe merkezi olması gerekirken, hiçbir yatırım yapılmamış. Ne yapılmış göstermelik, seçim yaklaşırken ciğerleri yakan katrandan bir asfalt atılmış o da diğer mahallelerde olduğu gibi yamalı, delikli – S – çiziyor, tek kelime ile katran kusuyor,dökülüyor ,hiç bir işe yaramamış, ” dedi.

Ceylan,  Atatürk Mahallesi  gereken ilgiyi ve alakayı görmediğini, buralara sadece seçim yaklaşırken ciğerleri yakan katrandan bir asfaltlama çalışmasının yapılmış ancak verimli olmamış vatandaş dertli diye konuştu..

30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Ceylan, “Belediye Başkanı olduğumda bu mahallelerimizin makus tarihini değiştireceğim. Buralarda vatandaşlarımız çok dertli. Bir asfaltlama çalışması yapılmış; ama gelin görün gerçekten çok kötü bir vaziyette. İnsanın ciğerlerini yakan, ara yollarda yürümeye engel olan bir asfalt yapılmış. Bizler belediye başkanlığına geçtiğimizde buralarda çok güzle çalışmalar yapacağız. Gerçekleştireceğimiz projelerle buralar cazibe merkezi haline gelecek. Kimseyi mağdur etmeden toplu konutlar gerçekleştirip, bu mahallelerdeki kardeşlerimizin rahat ve modern yerlerde oturmalarını sağlayacağız. Karabük genelinde de çok önemli çalışmalarla şehrimizin çehresini değiştireceğiz. Çılgın projelerle çok modern bir Karabük bizleri bekliyor” dedi.

İŞTE CEYLAN’IN GEZİLERİ

Web Tasarım & SEO: Best4SEO