Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CEYLAN HALKA HİZMET HAKKA HİZMET ANLAYIŞINDAYIZ

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN “GÜLER YÜZLÜ BİR BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ, HALKA HİZMET HAKKA HİZMET ŞUURU İLE YOLA ÇIKIP MEGA PROJELERİ KARABÜK’E KAZANDIRMAK İSTİYORUZ ” DEDİ.

 

MANSETTmehmet_ceylan

11 yıldır AK Parti ülkemizde iktidar sürdürmekte, devrim niteliğinde işlere imzayı bu milletten aldığı güçle atmıştır diyen Ak parti Belediye başkan adayı Mehmet CEYLAN , ” Tüm yapılanları halkımız takdir etmekte ve görmektedir. 2009 seçimlerinde Merkezde belediyeyi kaybetmek hepimizi üzmüştü, şimdi tüm ülkede ki kalkınma planını Karabük’e uygulayacağız ve Yola devam hizmete devam edecek, Karabük’te büyük projelere imza atacağız ” dedi.

 

Her şeyden önce biz halka hizmetin, hakka hizmet şuuru ile yola çıkıyoruz diyen CEYLAN , ” Bu görevi layıkıyla yapabilmenin bir ibadet ölçüsünde bir görev olduğu inancındayız. İnsan odaklı bir anlayış içinde olacağız. Belediyenin kapısı, insanımızın en yakın derdini anlatabileceği, sorunu anlatacağı, çözüm bulacağı yer olacaktır. Güler yüzlü bir belediyecilik anlayışını Karabük görecektir.” derken www.Karabukgundem.com  sorularını yanıtladı.

30.11.2013_il danışma ceylan

Karabük Gündem ; BELEDİYECİLİK DE USTALIK DÖNEMİNDEYİZ DEDİNİZ SİZCE BELEDİYECİLİK NE?

” AK Parti Belediyeciliği bir ekoldür  bir okuldur. Belediyecilik bizim işimiz. Karabük’te vizyoner, katılımcı ve girişimci bir belediyecilik yapacağız. Bu konuda gerekli birikim, tecrübe ve bilgimize güveniyoruz. Tecrübemizi kullanarak, iyi bir ekip çalışması ile Karabük halkının refahı için gecemizi gündüze katacağız. Sınırları aşacağız, yeni bir sıçrama yapmak durumundayız. 21.yüzyıl Belediyeciliği Karabük belediyesinde hakim kılmak istiyoruz . Biz belediyeciliği, sadece temizlik yapan çöpü toplayan, yolu yapan suyu getiren bir belediyecilik anlayışında asla değiliz. Daha kapsamlı insanımızın her türlü ihtiyacına çözümler ve hizmetler üreten belediyecilik anlayışını getireceğiz.”

Karabük Gündem ; BELEDİYECİLİK ÇEVRE_ŞEHİRCİLİK DEMEK SİZİN BU ANLAMDA AÇILIMLARINIZ NE ?

“Karabük’ün kentleşme açısından problemleri var. Çarpık yapılaşma var, gecekondulaşma devam ediyor. Bazı mahallelerde kentsel dönüşüm var. Karabük’te Kentsel dönüşüm yeterince gerçekleşmedi. Bu sefer merkezi hükümeti de yanımıza alarak vatandaşı mağdur etmeden ve huzursuz etmeden Kentsel dönüşümü gerçekleştireceğiz. Yine katılımcı bir Belediyecilik anlayışı içinde olacağız. Vatandaşı mağdur etmeden kentsel dönüşümleri gerçekleştireceğiz. Katılımcı bir belediyecilik anlayışını esas kılacağız. Eskiden Belediye Başkanı her şeyin sahibidir, astığım astıktır anlayışı vardı. Bu görüş artık yok ve katılımcılığın esas olduğu, hakim kılındığı, her kesimin fikrinin alındığı bir Belediyecilik anlayışı sergileyeceğiz. Şehri ilgilendiren konularda taraftarın, halkın fikri alınacak. Halkın istediği tarzda bir yönetimi hayata geçirmenin gayreti içinde olacağız.”

Karabük Gündem PROJELERİNİZ OLACAK NELER DİYE SORABİLİR MİYİZ ?

“Evet Mega projelerimiz var. Bu projeleri önceden hazırladık ve belediyeye başladığımız zaman bu projeleri uygulamaya koyacağız. Ben planlamacılık tan geldiğim için her projeyi belirli bir plan içinde yapacağız” bu alanda USTALIĞIMI GÖSTERECEĞİM Belediyenin acemisi değiliz ki , biz artık bu dönemde ustalığımızı göstereceğiz. Belediyeciliği sadece yol, su olarak görmeyip, toplumun her türlü ihtiyacını gözetip, her türlü ortamı oluşturma gayreti içinde olacağız. Bildiğiniz gibi Başbakanımızın 2023 vizyonu var. Bu vizyonun en önemli unsuru da gençlerimiz. Güçlü toplum için, nitelikli, inançlı gençler yetiştirmek zorundayız. Gençlerimiz bizim için önemli, bu nedenle Belediyede ofisler, iş geliştirme merkezleri oluşturacağız. Gençlerin işsizlik sorununu çözmek için azmi gayret sarf edeceğiz. Kadınlarımızda bizim olmazsa olmazlarımız.Onları da sosyal hayatın içine çekmek, gerekirse ekonomik açıdan güçlendirmek için projeler üreteceğiz.Yine Karabük bir emekli kenti. Onların kalan ömürlerini sağlıklı ve huzur içinde geçirmeleri için her şeyi yapacağız. Yine Sanayici ve esnaf kesimimiz var. Onları unutmamız mümkün değil. Karabük ağır sanayinin kurulduğu bir kent. Daha dün hatırlayın KARDEMİR batıyordu. Şimdi bunlar unutuldu tabi. DDY ham maddesini taşımıyor, cevher bulamıyor, elektrik parasını ödeyemiyor, maaşları veremiyordu. O zaman ben Safranbolu belediye Başkanı olarak görev yapıyordum. Zamanın koalisyon hükumetine gittik, DDY talimat bile veremediler. 2002 yılında AK Parti hükumeti hızır gibi yetişti. Karabük Demir Çelik Fabrikaları bugünlere geldi. Bugün KARDEMİR hızla büyüyen, yatırım yapan bir işletme oldu. Sanayinin Karabük’te gelişmesi için gerek KARDEMİR’i, gerek esnafımızı, gerekse Ticaret Odamızı yanımıza alarak Karabük’te daha fazla iş aş üreteceğiz”

Karabük Gündem SİZ KALKINMA BAKAN YARDIMCISI OLARAK FİLYOS LİMANI HAKKINDA BİLGİLİSİNİZ BU PROJE BÖLGE İÇİN ÇOK ÖNEMLİ SON DURUM NEDİR ?

Biliyorsunuz bölgenin merakla beklediği Filyos Liman Projesinin 2013 yatırım programına alındı, Kalkınma Bakanımız tarafından imzalandı ve Sayın Başbakan’ın imzasına sunuldu Şimdi yeni yılda uygulamalar başlayacak ve bölge gerekten bu mega proje ile farklılık kazanacak.Bu arada böylesi devasa projelerden KARABÜK nasıl faydalanır, neler yaparak artı değer kazanır bunları çalışıyoruz ve bu anlamda da projeler üreterek farklı kazanımlar sağlamak istiyoruz. Tüm bu konularda yakın bir zaman içinde detaylı toplantı yaparak Karabük halkını bilgilendireceğiz”

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO