Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CEYLAN “HİÇBİR ŞEY KAĞIT ÜZERİNDE KALMAYACAK”

AK Parti Karabük Belediye

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan; “Amacımız Karabük’ümüzü; 21. yüzyıl Türkiye’sinde rahat, yaşanabilir, her anlamda kalkınmış bir şehir yapmaktır” dedi.

30 Mart Yerel Seçimleri kapsamında her gün Karabüklü hemşerileri ile bir araya gelen Mehmet Ceylan, İl Başkanı Ömer Ayar, Merkez İlçe Başkanı Kemal Karadeniz, İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Şahin, İl Gençlik Kolları Özkan Çetinkaya, İl ve Merkez ilçe Yönetimi ile birlikte Karabük İş Merkezi, ONEL AVM esnafları ve Sebzeciler, Balıkçılar, Kasaplar Derneği’ni ziyaret etti.DSC_0207

Herkesin kapısını çalacaklarını, Karabüklü tüm vatandaşların ellerini sıkacaklarını kaydeden Ceylan;” Bu kutsal görev bize verildiği günden itibaren tüm çalışmalarımızı hızlandırdık. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Projelerimiz ile Belediye Başkanı olduğumuz da gerçekleştireceğimiz çalışmalarla ilgili vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. Hiçbir şey kağıt üzerinde kalmayacak. Belediye Başkanı olarak merkezimizden aday olarak gösterildiğimizde, burada yapmış olduğumuz tanıtım programında gösterdiğimiz tüm projeleri hayata geçireceğiz. Bunların hiçbiri tekrar söylüyorum kağıt üzerinde kalmayacak. Bizler verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Şunu herkes bilsin, Hükümet tarafından ne denildi de Karabük’e yapılmadı. Her şey Karabük’ümüzde mevcut. Çevre İllerde olmayan yatırımlar bizim memleketimizde var. Belediye Başkanı olduğumuzda da tanıtımını yaptığımız projelerimizi Hükümet Belediye işbirliği ile uygulamaya koyacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. 21. Türkiye’sinde tüm imkanlarımızı kullanıp Karabük’ümüzün çehresini değiştireceğiz. Mega Projeler ile Karabük’ü kalkındıracağız. Halkımızın dertlerine çözümler üretmek için elimizden geleni yapacağız. Her şey Karabük için, Karabük’ümüzün kalkınması için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO