Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ceylan “Karabük’ü Top-Yekun Kalkındırmaya Geliyoruz”

Karabük Belediye Başkan adayları

Ceylan İnandık Kazanacağız

Karabük Belediye Başkan adayları bir bir projelerinin tanıtımlarını yapıyorlar.  AK Parti Belediye Başkan adayı M.Ceylan adaylığının açıklanması ardından Gençlik Merkezinde yaptığı mini proje tanıtım toplantısı sonrası  geçtiğimiz hafta sonu spor salonunda birde mega proje  çalışmasını sinevizyon eşliğinde gösterimini yaptı.Vatandaşların  bu proje yarışlarının kentin vizyonunu değiştiriyor , ulaşım, kent yaşamında ki sosyal paylaşımları kolaylaşıyor şeklinde ki yorumları da adayların proje arayışlarında farklılık kazandırmak istemesi ile devam ediyor.

cats

Geçtiğimiz  hafta sonu Karabük ve ilçelerin Belediye Başkanları tanıtım toplantısında Karabük için mega bir proje daha açıklayan ve bunu sinevizyon gösterileri ile destekleyen  Karabük belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan ”  Karabük’ü  adeta ikiye bölen DDY hattını  Balıklarkayasından  geçişle almadan Kayabaşının altına taşıyıp bir tünelle Melise köyünden çıkışını sağlayacağız. Bunu yapmadan önce DDY Genel Müdürümüz ile görüştük, DSİ Genel Müdürümüz ile görüştük, Karayolları Genel Müdürümüz ve hatta Bakanlarımız ile görüştük, büyüğümüz  M.Ali Şahin’den de büyük destek gördük, planladık, bu konuda uzman proje uzmanlarını getirdik, detay çalışmalar yaptılar, artık kent 2 ye bölünmeyecek, DDY kalan araziye ise  5 yıldızlı bir otel ve 3000 araçlık yerin altında oto park yapacağız, kentin trafik çözümünü bu arazi üzerinde ki yonca köprüler ile rahatlatırken   bu arada  araç deresi üzerinde her iki yakasında oturma parkları, kanyon projesi ile destekleyeceğiz ” dedi.

Mehmet CEYLAN konuşmasına şöyle devam etti ; “11 yıllık AK Parti iktidarımız döneminde Karabük’te yapılması gereken ne varsa yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Şimdi de Yerel kalkınma zamanı bunun içinde elimizden geleni yapacağız” dedi.

11 yıllık AK Parti iktidarı döneminde milletin gönlünde taht kurmuş dünya lideri Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’yi hep birlikte ayağa kaldırdıklarını ifade ederek şöyle konuştu: “Bilindiği üzere 11 yıllık AK Parti iktidarı döneminde milletimizin gönlünde taht kurmuş dünya lideri Başbakanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çok şükür Türkiye’yi sizlerle birlikte ayağa kaldırdık. Milletimizin yıllardır özlediği, beklediği reformları Cenabı Allah’ın yardımı ve sizlerin dualarıyla bir bir gerçekleştirdik ve milletimizin yüzünü güldürdük. Çok değerli Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Şahin’in önderliğinde başta KARDEMİR olmak üzere ekonomisi dibe vurmuş Karabük’ü çok şükür ayağa kaldırdık. Devletimiz hükümetimiz tarafından 11 yıllık AK Parti iktidarımız döneminde Karabük’te yapılması gereken ne varsa yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Şimdi ise yerel kalkınma zamanı. İnşallah 30 Mart’ta sizlerin hayır dualarıyla ve destekleriyle Karabük’ü belediyecilik alanında da şehircilik alanında da kalkındırmaya geliştirmeye geliyoruz. Her şeyden önce vatandaşımıza değer veren onun derdi ile dertlenen güler yüzlü ve samimi bir hizmet anlayışı ile geliyoruz. Vatandaşı horlayan, azarlayan, tepeden bakan, efendilik patronluk taslayan bir anlayışla değil tam tersi onları kucaklayan, hizmetkar bir anlayışla geliyoruz. Her şeyi ben bilirim, yaptığım her şey doğrudur, ben söyledim o halde böyle olacak otoriter dayatmacı bir anlayışla değil, ortak akla önem veren istişareye değer veren bir belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençliğimiz bize emanet diyen başta fakir fukara ve kimsesizler olmak üzere, engelli kardeşlerimize, kadınlarımıza, emeklilerimize sahip çıkan bir anlayışla geliyoruz. Yüzeysel makyaja yönelik projelerler değil, Karabük’ün ekonomik sosyal ve şehircilik alanında çıtasını yükseltecek Karabük’ü adeta yeniden inşa edecek Mega projelerle sosyal projelerle geliyoruz. Çalışanına değer veren alın terini kutsal bilen verdiği sözü tutan sözde değil özde sözünün eri olan bir anlayışla geliyoruz. 30 Mart’ta inşallah başkanlıkları döneminde her biri başarıları ile kendilerini ispat etmiş deneyimli ilçe belediye başkanları kardeşlerimiz ile el ele gönül gönüle vererek Karabük’ü topyekun kalkındırmaya geliyoruz. Karabük merkez, Safranbolu, Yenice, Eskipazar, Eflani, Ovacık ve Yortan ile inşallah 30 Mart’ta 7-0 yapmaya geliyoruz. Sevgili gençler endişe etmeyin az kaldı, sizler bizim teminatımızsınız Karabük bizim teminatımızdır. Çok değil 2 ay sonra 30 Mart’ta Yerel Seçim bizim bayramımız olacak. Çıktığımız bu kutsal hizmet yolunda bahtımız açık, yolumuz aydınlık olsun. 30 Mart yerel bayramımız kutlu ve mübarek olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Mehmet Ceylan’ın Tanıtım Toplantısından