Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CEYLAN ” KARANLIKLAR, AK PARTİ İLE YOK OLACAK”,HER ŞEY AYDINLANACAKTIR”

CEYLAN ” KARANLIKLAR, AK

CEYLAN ” KARANLIKLAR, AK PARTİ İLE YOK OLACAK”,HER ŞEY AYDINLANACAKTIR”

 

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan  Şirinevler , Yenişehir Adatepe ve  Ergenekon  Mahalleleri Sandık Kurulunda ki görevliler  ile  toplantı yaptı.

 

cats

AK Parti Adayı Mehmet Ceylan, “   30 Mart yerel seçimleri önemlidir, her seçim önemlidir;  ama bu seçimler ülkemizin, partimizin, hükümetimizin geleceği açısından  çok farklıdır, Onun için sandıklara sahip çıkmak önemlidir, Sizlerle bir teşkilat çalışması yapıyoruz. Karabük’te sizlerle yapacağımız çok işler var.  Karabük’ü ekonomik ve sosyal anlamda geliştirmemiz şahlandırmamız gerekiyor. Hükümetimizin de desteğini arkamıza alarak, değerli Başbakanımızın desteğini arkamıza alarak Karabük’ü inşallah 21.yüzyıla taşıyacak modern bir kent haline getireceğiz. Ancak bu çalışmak  ile olur, İnsanlarımıza projelerimiz yanı sıra Hükümetin vereceği destekleri anlatmakla olur” dedi.

Sizlerin çalışmasıyla ve Allah’ın izniyle seçildiğimiz takdirde, insan odaklı bir belediyecilik anlayışını inşallah Karabük’te hakim kılacağız diyen AK parti Belediye Başkan Adayı  Mehmet Ceylan ; ” Her şey insan için olacak.İnsan odaklı olacak,  Politikamızın temelinde insan odaklı bir hizmet anlayışı bulunmaktadır, olacaktır, Güler yüzlü belediyecilik anlayışımız esastır. Belediyeler vatandaşın devlet dairesi nezdinde en yakın devlet kurumlardır. Vatandaşımızın ne işi olursa olsun öncelikle belediyeden bir hizmet almak durumundadır. O açıdan vatandaşımıza bir an önce güler yüzlü bir belediyecilik anlayışını hakim kılacağız.” dedi.

Ceylan  “Şehirde alınacak kararlarda yapılacak işlerde şehir halkının fikirlerini alacağız, ben yaptım olacak anlayışı  kesinlikle olmayacak.  Örneğin bir mahalleye bir şey yapılacaksa, öncelikle mahalle sakinlerine sorularak, çalışmalar yapılacaktır. Katılımcı bir anlayışla şehir yöneteceğiz. Modern Belediyecilik budur. Dolayısıyla değişimi ve dönüşümü sağlayacağız. Güler yüzlü kapsayıcı katılımcı bir anlayışla belediyeyi yöneteceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sandık sorumlularının da önemli görev dahilinde olduklarını belirterek sandıklara sahip çıkmak önemlidir, demokrasi için çok önemlidir, diyen Ceylan ; “İnşallah barış huzur ve sağlıkla seçimlere ulaşır Ülkemiz, Zira şer güçler , gizli derin odaklar  bu ülke ne zaman önemli adımlar atacak olsa kargaşa yaratabilmek için harekete geçiyorlar, bu anlamda Vatandaşımız neyin ne olduğunu görüyor ve yakın zamanda tüm Ülkemizde bu karanlıklar AK parti gücüyle karanlıklara gömülecekler” dedi.

CEYLAN Sivil Toplum Kuruluşlarını Geziyor..

Öte yandan AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan STK larını gezerek projelerini anlatmaya devam ediyor. KARDER Yönetimi ile bir araya gelen CEYLAN  “Geleceğin Karabük’ünü birlikte Kuracağız” dedi.

 

CEYLAN ENGELLİLERİ DİNLEDİ VE SIKINTILARI 30 MARTLA AŞACAĞIZ DEDİ.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO