Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ceylan Mega Projelerini Açıkladı

  AK Parti Karabük

 

MANSETT

cats

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Ak Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar , İlçe Belediye Başkanları, Aday adayları, Yöneticiler ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda Ceylan Mega projelerini açıkladı.

Karabük Gar sahası ile geliştirdiği proje yanı sıra Kanal Karabük, Haddehanelerin OSB’sine taşınması,Karabük Yatırım AŞ kurulması, Trafik sorununun çözümü,çok miktarda Oto parklar yapımı, Kent içi ulaşım projeleri,Keltepe kayak merkezinin spor tesislerine dönüşümü ve teleferik sistemleri ile ayrı bir turuzm noktası yaratılması, Karabük çevre yolu projesi ve sosyal peyzaj projeleri ile şehrin artık makyajlaması gerektiğini vurgulayan Ceylan’ı partililer ” İşte Başkan işte meydan, Ceylan gelecek Projeler bitecek” , şeklinde tempolar tuttular. 

Özellikle şehir girişlerine tak’lar yapacağını açıklaması ile Kardemir Genel Müdürü Fadıl Demirel’in bir tak çelik konstrüksiyon olarak bizden demesi salondan alkış alırken kent girişlerinin peyzaj çalışmaları ile güzelleştireceği  vurgulandı.

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan, “Karabük’ün yaşanabilir bir kent olmasını arzu ediyoruz onun için ben yok biz varız tüm Karabük için varız ” diyerek Mega projelerini açıkladı.

Pazar günü Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde yaptığı Proje Tanıtım Toplantısın da, AK Parti belediyeciliğinin bir ekol olduğunu ve seçimlerini kazanarak Karabük’ün önünü açacaklarını , İnsan odaklı belediyecilik anlayışını Karabük ile tanıştıracaklarını ifade eden Ceylan, “Karabük’ün yaşanabilir bir kent olmasını arzu ediyoruz. Rekabet gücü yüksek ve nitelikli bir sanayi bölgesi haline gelmesi. Karabük Üniversitesi ile iç içe olunacak. Bu üç konu şehrimizin önünü açacaktır. Kentsel dönüşüm yapılacak, gar saha alanı Karabük’e kazandırılacak, dolmuş durakları yakınına merkez cami, 5 yıldızlı otel, fuar alanı, sanayi müzesi, haddehanelerin şehir dışına taşınması, kanal Karabük, çevre yolu, Bulak deresi ve mağarası rekreasyon projesi, lojistik merkezi, havaalanı, mahalle konakları, emekliler platformu, engelli merkezi, şefkat konutları, kadın ve çocuk konuk evleri, huzurevi yeni yaşlı hizmetleri merkezi, misafir evi, aş-evi, gıda bankası, mobil anaokulu, beyaz masa, mahalle spor kompleksleri ve etüt merkezleri projelerimizi hayata geçireceğiz” diye konuştu.

İşte CEYLAN’In Projelerini Anlatımından Görüntüler.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO