Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ceylan “Yalanla Dolanla Başkanlığı Aldılar”

Ak Parti Karabük Belediye

Ak Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan   5 yıl önce Karabük’te yalan ve dolanlarla belediyeyi Ak Parti hizmetinden koparttıklarını ancak vatandaşın bu yalan dolanlara son vereceğini belirterek mevcut MHP li belediye başkanı Rafet Vergili’ye sert eleştiler ile yüklendi.

IMG_7161 copyCeylan ; “Fabrika temeli atarak 5 bin kişiye iş ve AŞ sözü vererek belediye başkanlığına gelenler  aradan geçen süre içinde kaş kişiye iş verdi ” diyerek yaptığı açıklamalarda ” Aileleri kandırdılar. Ümitleri ile oynadılar. Umutları ile oynadılar. Doğalgaz yatırımımıza bile inanamadılar. İspat ettiğimizde ise siyaseten yapılan söylemler gibi lanse ettiler. Doğru insan her zaman doğruyu söyleyen insandır. Yalanla dolanla belediye başkanlığını aldılar,” dedi.

Siyaset uğruna insanımızı kandırdılar diyen Ceylan ; ” Son zamanlarda yine bir yalan. Neymiş Şirinevler Mahallesi’ndeki hastaneyi açınca diğerlerini kapatacaklar. Hayır hiç bir hastane kapatılamayacak. Gerçekleri anlatmak yine bize düşüyor, mevcut devlet hastanemizin nasıl hizmet edeceğini öğrendiler hizmet gelecek diye korkuyorlar ama korkunun faydası yok” şeklinde açıklamalarda bulundu.

EYL