Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP ARAYIŞTA

  KARABÜK CUMHURİYET HALK

 

MANSETT

KARABÜK CUMHURİYET HALK PARTİSİ ADAY ARAYIŞINA DEVAM EDİYOR.

ERDAL DEMİR’İN “YA İL-İLÇE YÖNETİMİ YADA BEN” RESTİ SONRASI DURSUN ALTIPARMAK SÖYLEMLERİNE DE TABANIN SERT TEPKİSİ GELİŞİNCE, ADAY KONUSUNDA TIKANMA YAŞAYAN KARABÜK CHP MERKEZDE ARAYIŞINA DEVAM EDİYOR

CHP

Cumhuriyet Halk Partisi iki arada bir derede nasıl bir karar alacağını kesinleştirmiş değil. 18 Aralık çarşamba gününe kadar adayını açıklaması beklenen ve Genel Merkeze bir an önce bildirmesi gereken CHP  sadece Ovacık adayını kesinleştirmişti.

Safranbolu’da 3 adayın arasında birine karar kılacak CHP, Yenice,Eskipazar ve Eflani adaylarını büyük ihtimalle belirlemesine karşın Karabük adayını belirledikten sonra açıklama yapmayı planlıyor.

KARABÜK ADAYI KİM OLACAK

Parti tabanında STK ‘ da  ismi bilinen, sosyal demokrat tabanca  da sevilen  bir isim üzerinde çalışmaların olduğunu ifade eden parti yetkilileri  arayışlarına devam ediyorlar.

CHP Karabük’te kilit parti olacak görüşünü savunan siyasi otoriteler  ise bu seçimler sonrasına göz dikerek partinin başarısız olması halinde bu kez genel merkezin redikal kararlar alabileceğini  savunurlarken partililer genel merkez Karabük’ü gözden çıkartmış bu kadar ilgisizlik ve sorumsuzluk karşısında sessizliğe bir anlam veremiyoruz diyorlar.