Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP ERDAL DEMİR İSMİNİ COŞKUYLA AÇIKLADI

  CHP ERDAL DEMİR

 

CHP ERDAL DEMİR İSMİNİ COŞKUYLA AÇIKLADI

chp1

KARABÜK CHP ERDAL DEMİR İSMİNİ BUGÜN  İL BİNASINDA PARTİLİLERİN YOĞUN İLGİSİ İLE RESMEN DUYURDU.

SAMSUN MİLLETVEKİLİ VE CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HALUK KOÇ’UN KARABÜK’E GELİŞİ İLE  BAŞKANLIK ADAYI AÇIKLAMASINA CHP’LİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ.

 

Bugün Karabük’e gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Haluk KOÇ   Karabük’te coşkuyla karşılandı.

Parti lokaline Karabük belediye Başkan Adayı Erdal DEMİR ismini açıklamaya gelen Haluk KOÇ  parti lokaline çıkarken partililerin yoğun ilgisine maruz kaldı.

Parti lokalinde yapılan açıklamada Karabük bir emek kentidir, bu kentte Emekliler,Emekçiler hür iradelerini gelecek Türkiye için net ortaya koymalıdır şeklinde açıklamalar yapan Haluk KOÇ ” Karabük Belediye başkan Adayımız partimizin içinden çıkmıştır, Karabük bundan önce ki dönemlerde sıkıntılar yaşamış olabilir ancak bu dönem tüm Vatanseverleri, Atatürkçü,Milliyetçileri,Devrimcileri, bu ülkeyi seven ve milli birlik isteyen her kesimden her vatandaşımızı Erdal DEMİR ismine destek vermesini istiyoruz ” dedi.

chp2

Karabük, Safranbolu, Eskipazar, Yenice ve Ovacık adaylarını belirledikten sonra çok daha geniş bir toplantı ile Karabüklülerin huzuruna çıkacaklarını belirten Haluk  Koç, Karabük Adayımız Erdal Demir’dir dedi.

Koç Demir kenti Karabük’te Erdal Demir’e destek ve omuz vermek için geldik. diyerek yaptığı açıklamada ” Türkiye’de devamlı seçim olur, doğrudur ve her seçim yapıldığı tarihe göre önemli olarak tarif edilir bu da doğrudur, ama dikkat edin ilk defa 30 Mart seçimleri önümüzdeki üç seçimin ilk ayağı olarak karşımıza geliyor ve Türkiye bir yol ayrımında bulunacağı bir seçimi yaşayacak”  dedi.

Mali Polis Hırsızı takip ediyor, İstihbarat bölümü hırsızı takip eden Mali Şubeyi takip ediyor DEYİN VE İstihbarat ne iş yapar diye soran Koç “Hırsızı takip etmek Mali Şubenin görevi. İstihbarat ne yapıyor, İstihbarat ülkenin birliğine, bütünlüğüne dönük işlerin peşinde değil,” diyerek ülke gündemine de değindi.

Hemşeriniz Sayın Mehmet Ali Şahin kendi memleketinden seslenelim. Yargıtay’ın İmamı var, yeni mi aklına geldi sayın Şahin diyerek konuşmasına devam eden KOÇ; ” Sen bu Ülkenin Meclis Başkanlığını yaptın, Adalet Bakanlığını yaptın yeni mi aklına geldi. Bu Ülkenin şerefli Rektörleri, yurtseverleri, askerleri, gazetecileri, vatanseverleri zindanlarda sürünürken aklına gelmedi mi bu İmamlar.” dedi.

Türkiye’nin Suriye’deki iç savaşın tetikçisi haline getirildiğini vurgulayan Koç “Suriye’de bir iç savaş var. Sadece içerideki hırsızlıklar, rüşvetler, yolsuzluklar konu değil. Türkiye, Suriye’deki iç savaşın tetikçisi konumuna getirildi. ‘Siz Esed’i destekliyorsunuz, siz Esed’in yanındasınız.’ Kırk kere söyledik kırk bir kerede söyleyelim, biz ne Esed’in yanındayız ne onun bunun yanındayız, biz Suriye halkının yanındayız, özgürlünün, demokrasisinin, kardeşliğinin yanındayız. O kalın kafana sok.” şeklinde açıklamalar yaptı..

Karabük Belediye Başkan Adayı Erdal Demir’de , “Bütün CHP’li büyüklerimiz, partimize emek vermiş ağabeylerimi burada görmenin heyecanını görüyorum. Önümüzdeki dönemde bugünden itibaren çok sıkı bir çalışma içerisine gireceğiz. CHP’lilerin ne kiralık ne de satılık oyu vardır. El ele gönül gönüle vererek çalışacağız. CHP’ye sahip çıkın, biz Karabük’te neler yapacağımızı görecekler. Üç boyutlu resimlerle çıkıp insanların vicdanıyla oynayıp oy avcılığına çıkmayacağız, gitmediğimiz çalmadığımız kapı kalmayacağı” dedi.

Parti lokal binasına sığmayan vatandaşların merdivenlerde ve bina altında ki caddede toplanarak sevgi gösterileri yaptığı Erdal Demir  “Şimdi birlik veberaberlik zamanı, şimdi Atatürk ilkelerine sahip çıkma zamanı, Vatana sahip çıkma zamanı , tüm büyüklerimden,dostlarımızdan CHP’YE sahip çıkmalarını istiyoruz , bu ülkenin sahip çıkıldığında teminatı olan CHP iktidarlarında gülen vatandaşımız olacaktır, yapmacık ucuz projeler ile değil kentin ihtiyacı olan projelerimiz ile karşınıza çıkacağız bu konuda tek yumruk olacağız , Karabük için bir olacağız” dedi.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO