Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP NE YAPAR ?

Kendi içlerinde birbirlerini yemekten

Kendi içlerinde birbirlerini yemekten bıkmayan karşılarında kimseyi bulamayınca da aynanın karşısına geçerek kendisi ile kavga eden bir zihniyete sahip olan Cumhuriyet Halk Partisi, bu kez bu söyleme inat genç, dinamik bir isimle yola çıkıyor .

İş adamı Erdal Demir Karabük’de dip yapan CHP’Yi toparlayacak mı onu zamanla göreceğiz ancak ilk işaretler olumlu…Büyük bir cesaret örneği göstererek adaylık konusunda hiç kimsenin yanaşmak istemediği, Türkiye de ana muhalefet Karabük’de dip yapan CHP de belediye başkan adayı oldu.

Parti üyeleri ve sempatizan seçmende hissedilir bir memnuniyet oluşmuş . Bunu gözlemliyoruz. Her şeyden öte Erdal Demir ismi Cumhuriyet Halk Partisi ile genç kuşağının temsilcisi olarak seçmenin karşısına çıkacak.

Karabük işçi kenti, Karabük emekçi kenti, Karabük emekli kenti.Yani Sosyal demokrasinin yada sol anlayışın fikren hitap ettiği bir kent.
Ancak ; bugüne kadar sandıkta bunu kanıtlayacak sonuçlar hiç çıkmamış.. Ya Sosyal demokratlar kendini bugüne kadar anlatamamış yada Sol söylemler değişti biz takip edemedik (?) ..

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük’te sandık dibinden toplanıyorsa, 2-3 bin oylarla 5.parti konumuna düşüyorsa sıkıntı var demektir..Seçimlerde kazanmak için değil de sadece oy oranımızı koruyalım sloganıyla yola çıkılır, koltuk sevdası yüzünden kalpler kırılır, sosyal demokrasinin anlatımı yapılamazsa sıkıntı da olur, 5.parti konumunu da korur…

Şimdi soralım Karabük CHP için ; -Teşkilat nezdinde hiçbir icraatı olmayan sadece siyaseti monopoli oyunu gibi gören il ve ilçe yönetimleri , başkanları ne iş yapar.?..

CHP Belediye Başkan adayı Erdal Demir’in şimdiye kadar yapmış olduğu ziyaretlerini takip ediyorum, kendisi, arkadaşları, kadın kolları başkanı..Stop.. Nerede gerisi, nerede yöneticiler, nerede başkanlar?

Geçen dönem ( 2009) seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Karabük teşkilatına gelen 150-200 bin liradan bahsediliyor. Seçim sonucu ise hüsrandı.. Sonra bir sorgulama başladı ? bu paralar bir şekilde nasıl eritildi. Nasıl Buhar oldu..Harcandı..(?)..

Önümüzde ki 30 Mart seçimleri için de aynı miktarda paranın aktarılacağı rivayetleri var.Doğrudur eksiktir /fazladır resmi açıklama yok ama benim naçizane bir tavsiyem olacak, Erdal Demir’e ; Allah aşkına bu paraların takibini iyi yapın.. Yapın ki, Enver Tümen’in ardından konuşulanlar senin ardından da konuşulmasın…

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO