Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Karabük teşkilatına tebrik

31 Mart Yerel Seçimlerinin

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından AK Parti’nin ilk Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde parti genel merkezinde düzenlendi. 2024 yılının bu ilk il başkanları toplantısında seçim sonuçları masaya yatırıldı, özeleştiri ve iç muhasebe yapıldı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Karabük teşkilatına tebrik

 

Kulislere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Türkiye’nin en genç belediye başkanı seçilen Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya’yı ve AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt’ı seçimlerdeki başarısından dolayı tebrik ettiği ifade edildi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Salt’ın partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda söz alarak Karabük’ün ihtiyaç ve taleplerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a arz ettiği, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Salt’a talepleri için ilgili bakanlıklarla istişare hâlinde olmaları talimatı verdiği belirtildi.

 

Salt’ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Karabük’e davet ettiği kaydedildi. Karabük’ün, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve genel merkezin ilgi odağında olduğu vurgulandı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Karabük teşkilatı ile hatıra fotoğrafı çektirdi

AK Parti Karabük heyeti TBMM’de (Türkiye Büyük Millet Meclisi) AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç ile birlikte AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı.

 

AK Parti Karabük teşkilatı partisinin grup toplantısında, üzerinde “Karabük” yazılı atkılarını açarak tezahüratta bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’da alkışla eşlik etti.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı sonrasında AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, partisinin Karabük il, ilçe teşkilatı, kadın ve gençlik kolları teşkilatı, belediye başkanları, il genel meclis ve belediye meclis üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bakanların ilgi odağında Karabük vardı

 

AK Parti Karabük heyeti, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ile görüştü.

AK Parti heyetinin yoğun Ankara mesaisi

 

AK Parti Teşkilatları haftaya yoğun bir mesaisiyle başladı. İl Başkanı Ferhat Salt’ın başkanlığında AK Parti Karabük heyeti Türkiye’nin ve Karabük’ün son dönemdeki yoğun gündeminde dur durak bilmeden çalışıyor.

 

Salt, geride bıraktığımız 13 ve 14 Mayıs’ta Karabük Milletvekilleri Şahin ve Keskinkılıç, Karabük Belediye Başkanı Çetinkaya ile birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz’ı ziyaret etmişti.

 

Çevre, şehircilik ve altyapı ile üstyapı konularının ele alındığı ziyaretlerde Karabük’e ilişkin güncel konuları istişare edildi.