Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumhuriyet Kenti Karabük’te, Cumhuriyetimizin 100.Yılı 100 Etkinlikle Kutlanacak

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yıl Kutlamaları Hazırlık Toplantısı, Vali Mustafa Yavuz Başkanlığında Gerçekleştirildi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılan toplantıda, 100. Yılın 100 Etkinlikle kutlanması kararı kapsamında hazırlanan Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı gözden geçirilerek, yapılacak olan etkinlik ve kutlamalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Karabük STK Yöneticileri ve İl Müdürlerini toplayan Vali Mustafa Yavuz Cumhuriyet kenti Karabük’e 100.yıl kutlamaları için 100 etkinlik projesinin çok kapsamlı hazırlandığını ve özellikle STK Yöneticilerinin talep,dilek ve temennilerinin önem arz edeceğini belirtmesi dikkatleri çekti

İkinci kez düzenlenen toplantının üçüncüsünde uygulanacak proje tanıtımları yapılacak. Karabük Basının da ilgi gösterdiği ve AGSYD, KGC, İD ile BRTV Yönetim Kurulu Başkanlarının katılım yaptığı toplantıda halkın gösteri ve etkinliklere katılımının gerçekleşmesi için haber,görsel ve duyuruları basın kanallarından yayınlanması görüşü kabul edildi.