Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dekorasyonda Ferahlığın Anahtarı: Ayna Modelleri

Ayna modelleri, dekorasyonların ferah

Ayna modelleri, dekorasyonların ferah bir görüntü kazanmasını sağlar. Bu özelliği sonucunda daire, kare ya da dikdörtgen şekle sahip tasarımlar vardır. Bu tasarımlar; ev, ofis ya da banyo gibi ortamlarda kullanılarak kişisel bakımın yapılmasına yardımcı olur. Siz de ürünler, tercih ederek sağladıkları avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Modelleri

Son dönem trendlerinden biri de aynaların katıldığı dekorasyonlardır. Bu trend için tercih edilen mekana özel ayna modelleri üretilir. Mutfak, salon, koridor, banyo ayna modelleri bulunur. Koridor ayna modelleri, boy tarzı bir tasarıma sahip olup ortamın ferahlık kazanmasına katkı sağlar. Aynı zamanda yuvarlak şekle sahip olan ve vestiyer tasarımlarında konumlandırılmaya uygun olan seçenekler de bulunur. Antre ayna modelleri, sıklıkla dar alanlarda kullanılır. Ortamda yansıtmadan kaynaklı yanılsama oluşturarak geniş bir görüntü sergilenmesini sağlayarak feraklık sunar. Siz de dar alanlarınızda bu yöntemi kullanabilir, ferah ve etkileyici bir görüntü oluşturabilirsiniz. Salon ayna modelleri de ortamlara ferahlık katar. Aynı zamanda bu seçeneklerin bazılarında ceviz ya da meşe gibi farklı ağaçlardan elde edilen ahşap çerçeve kullanılır. Diğer çeşitlerde ise gold, beyaz, siyah ya da silver gibi değişik renklere sahip çerçeve kısımları tercih edilir. Çerçeve kısmının bulunmadığı modeller de vardır. Tasarımların çerçeve renklerini inceleyerek dekorasyonunuza uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Farklı Ölçüleri ile Avantaj Sağlayan Aynalar

Farklı ölçülere sahip modeller vardır. Yuvarlak ayna modelleri genel olarak 41, 66, 61, 50, 58, 45 cm ölçüleri ile farklı ortamlarda kullanılabilir. Bu tasarımların bazılarının kenar kısımlarında şerit şekillere yer verilir. Şerit şekilleri, gold ve silver renk tercih edilerek üretiliyor olup dekorasyonlarınıza şıklık katar. Duvar ayna modellerinde asma işlemini kolaylaştıran aparatlar yer alır. Bu aparatlar, ürünün iç kısmında yer alıyor olup görselliği etkilemez. Çivi yardımı ile rahat bir şekilde duvara asılır. Modeller, dik ya da yatay olarak kullanılır. Böylelikle ürünler aracılığı ile tarzını yansıtan, özgün dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Bazı modellerin arka kısmında ayak detayı tercih edilir. Bu detay, ayna modellerinin sabit kalmasına yardımcı olur. Duvarda deforme benzeri zararların oluşmasını engeller. İstediğiniz her an ürünün konumunu değiştirebilmenize olanak tanır. Ürünlerde kullanılan ayak detayı, tasarımın rengi ile uyumludur. Böylelikle ürünler aracılığı ile uyumlu dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Bütçe Dostu Ayna Fiyatları

Ayna fiyatları, ürün özelinde belirlenir. Ürünün boyutu, çerçeve kısımlarında kullanılan madde, kullanım için üretildiği mekan gibi çeşitli faktörlerin göz önünde tutulduğu hesaplamalar kapsamında fiyat belirlenir. Böylelikle ürünlere bağlı olarak fiyatlarda farklılıklar görülebilir. Bazı ayna modellerinde LED ışık detayı kullanılır. Tercih edilen LED ayrıntıları, flotal özelliğe sahip olup uzun süre kullanıma uygundur. Bu modeller de dokunmatik bir yüzey tercih edilir. Yüzey, LED ışığın açılıp kapanmasını kolaylaştırır. Bu tasarımlar genel olarak daire ve dikdörtgen şekle sahiptir. Şeklin etrafı LED ışık ile çevrelenerek yansımanızın berrak bir görünüm kazanmasına katkıda bulunur. Bazı modeller de ağaç, çiçek benzeri şekillere de yer verilir. Oluşturan şekiller LED ile aydınlatılır. LED detayına sahip olan ürünler kişisel ortalarda rahat bir şekilde kullanılabileceği gibi salon ya da oturma odası benzeri herkese açık olan mekanlarda da tercih edilebilir.

Dekorasyonunuz ile trendleri yakalamak istiyor ya da dar ve karanlık ortamın ferah ve geniş bir görüntü kazanmasını istiyorsanız tasarımları inceleyebilirsiniz. Değerlendirmeleriniz kapsamında LED detayı ile teknoloji ve yenilikçi dekorasyonu bir araya getiren Koçtaş ayna modellerini satın alabilirsiniz. Alışverişinizi web sitesi üzerinden yapabilir, alışveriş için harcayacağınız zamandan tasarruf edebilirsiniz.