Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DEMİR ” SİNSİ SİNSİ ARKAMDAN İŞ ÇEVİRİYORLAR”

CHP KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN

CHP KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN DAYI OLMAYA HAZIRLANAN VE GENEL MERKEZE GİDEREK GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU VE GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ADNAN KESKİN İLE GÖRÜŞEN İŞ ADAMI ERDAL DEMİR “BAYRAM KARADAĞ VE SERKAN ADABAŞ VARSA BEN YOKUM” DEDİ.

KARABÜK İL BAŞKANI VE MERKEZ İLÇE BAŞKANININ KENDİSİNİN ADAYLIĞINI AÇIKLAMASINA RAĞMEN DURSUN ALTIPARMAK İSMİNİ BAŞKAN YAPMAYA ÇALIŞTIKLARINI OYSA KENDİSİNE BU DÜŞÜNCE SÖYLENSE DURSUN BEYE BERABER GİDERİZ İKNADA EDERDİK ŞEKLİNDE YAKLAŞIM GÖSTEREN DEMİR ” CHP DE YAŞANAN BU ÇATLAKLIKLARA, BU KARGAŞAYA ANCAK GENEL MERKEZ NEŞTER VURABİLİR BU ŞARTLARDA SEÇİME GİDİLİRSE PARTİMİZ YİNE KARABÜK’TE 4.PARTİ OLUR” DEDİ.

DEMİR ” SİNSİ SİNSİ ARKAMDAN İŞ ÇEVİRİYORLAR”

 

CHP DE SİNSİ OLAYI

CHP’den Karabük Belediye Başkan adaylığı noktasında adı geçen Erdal Demir, son yaşanan gelişmelerden dolayı mevcut il ve ilçe yönetimi ile seçime girmeyeceğini açıkladı.

SERKANDemir, son günlerde CHP Karabük Belediye Başkan adaylığı ile ilgili Dursun Altıparmak’ın ismi sıkça geçmeye başladığını , İl Başkanı Bayram Karadağ ve Merkez İlçe Başkanı Serkan Adabaş’ın kendisine herhangi bir bilgi vermediğini belirterek gazetecelere yaptığı açıklamada ; ” CHP Karabük il ve merkez ilçe başkanına partimizin durumunun ortada olduğunu bu anlamda partimize sahip çıkma adına aday olabileceğimi söyledim, yinede benden daha iyi bir isim varsa o isim üzerinde hep beraber çalışabiliriz de dedim, kendileri de benim adaylığımdan memnuniyet duyacaklarını ifade etmişlerdi.. Sonra benim arkamdan iş çevirir gibi Dursun Altıparmak ile irtibata girerek, onun adaylığı üzerinde çalışma yapmaları ilginç geldi. Oysa bana Dursun Altıparmak’ın adaylığını düşündüklerini söyleseler, onlardan önce Dursun beye gider ve onu ikna etmeye çalışırdım. Ama sinsi, sinsi arkamdan iş çevirmelerine çok bozuldum.” dedi.

ERDAL

BAYRAM CHPPCHP Karabük Belediye Başkan Adaylığım söz konusu olursa, güvenin ortadan kalktığı bir teşkilatla çalışmam söz konusu olmaz diyen Erdal Demir , ” Dursun Altıparmak’ın samimiyetine de inanmıyorum artık. AK Partililerin planı olduğu yönündeki söylentileri de dikkate alıyorum. Benim arkamdan böyle bir iş çeviren ve AK Partililerin planını adeta uygulamaya sokmaya çalışan CHP Karabük İl ve Merkez İlçe Başkanı ile seçimlere girmem, Ben Parti Genel Merkezine giderek, Genel Başkan Yardımcımız Adnan Keskin ve mümkün olursa da Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile tekrar bir görüşme yapacağım. Bu görüşmelerden sonra da yol haritamı kesin çizeceğim ” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Öte yandan,Erdal Demir’in bu çıkışı sonrası Karabük CHP İl başkanlığının Merkez ilçe başkanlığı ile birlikte süreci değerlendiren bir basın toplantısı yapacağı öğrenildi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO