Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DEMİREL ” BIRAKIN BU İŞLERİ”

Ruhsar Demirel ile Mhp

Ruhsar Demirel ile Mhp Kütahya Milletvekili Alim Işık, 9 Kasım tarihinde Ankara’da yapılacak miting çalışmaları kapsamında Karabük’e geldi. Safranbolu’da bir otelde basın toplantısı düzenleyen Ruhsar Demirel partilileri mitinge davet etti.

 

DEMİREL ” BIRAKIN BU İŞLERİ”

 

cats

MHP Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir milletvekili Ruhsar Demirel ve Kütahya milletvekili Alim Işık bugün Karabük/Safranbolu’da basın ile kahvaltıda buluştu. 

Partisinin milli değerleri koru ve yaşat Türkiye temalı Ankara mitingine tüm Karabük’lüleri davet eden DEMİREL, Millet uzaya giderken ‘Şu evde kaç çocuk olsun, sezaryen mi olsun, normal mi olsun’ tartışması yapmak oyalanmaktır, ya bırakın bu işleri diyerek devam ettiği açıklamasında ; “Türk kadınının aklı buna yeter. İnsanların ailesinden, bedeninden, saçından çeksin herkes elini.” Dedi.

Bir Gazetecinin Safranbolu’da aday adayı bolluğu yaşanıyor bir adayınızın da sol kökenli olduğu iddia ediliyor buna tabanınız nasıl bakar sorusu üzerine Demirel; MHP Milliyetçi anlayışı taşıyan herkesi kabul eder sağ sol olmaz dedi.Ülkücülüğün ayrı bir değer olduğunu belirtti.

Demirel, CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey’in iç tüzük nedeniyle pantolon giyemeyeceğini dile getirmesiyle ilgili olarak ise Meclis’teki iç tüzükte yazılı olmayan, ama teamülen kullanılmayan bir giysi. Kendisine yönelik ‘siz giyebilirsiniz’ denildi. O da, ‘Herkes ne giyiyorsa bende onu giyerim’ dedi. Bence de doğru, yalnızca size özel bir şey yapılması doğru değildir.” açıklamasında bulundu.

Daha önce iktidar partisinin milletvekili pantolonla geldi, daha dün baş örtülü hanımlar geldi. Hacca gitmişler, hacdan geldikten sonra ‘Biz böyle devam etmek istiyoruz’ dediler. şeklinde açıklamalarını sürdüren DEMİREL; “Ana akım medyanın kimin kontrolünde olduğunu herkes biliyor. Ana akım medya üzerinden bu sözler yapıldı. Bir şey mi olacak Ne olacak ki İnançlarımızın uzantısı olan her şeye herkesin ‘evet’ demesi lazım, ben sizi inancınız üzerinden yargılayabilir miyim İnsanların bu kadar basit tercihlerini bile yaratılamazken  iman gibi ulvi bir şey üzerinden kadınları yargılamak, açık-kapalı, örtülü-örtüsüz demek bunlar çirkin şeyler Onun pantolonu mu var, bunun saçı mı açık bunlar basit, Türkiye’nin bugününe yakışmayan şeyler. Millet uzaya gidiyor, biz hala kadınları cinsiyetleri üzerinden, giysileri üzerinden tanımlamaya çalışıyoruz. Millet uzaya giderken biz hala başka şeyler peşindeyiz. ‘Acaba ayran mı içsem, kola mı içsem’ Millet uzaya giderken ‘Şu evde kaç çocuk olsun, sezaryen mi olsun, normal mi olsun’ Bırakın bu işleri. Türk kadınının aklı buna yeter. İnsanların ailesinden, bedeninden, saçından çeksin herkes elini. İsteyen pantolon giysin, isteyen başka şey giysin. Milliyetçi Hareket Partisi insanların hayatına müdahale edilmesine karşı. Biz özgürlük alanının genişlemesini isteyen bir siyasi partiyiz” dedi..

MHP heyeti daha sonra Milletvekilleri,İl Başkanı ve Safranbolu İlçe başkanı ve üyeleri ile esnaf gezilerinde bulundu.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO