Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DEVEYE SORMUŞLAR NEREN EĞRİ?

  DEVEYE SORMUŞLAR NEREN

 

DEVEYE SORMUŞLAR NEREN EĞRİ?

 

Her Yer Çukur,Kazı,Hafriyat ve üstelik bir yıl önce kazılan yerler yeniden kazılmakta, bir yıl içinde asfaltlanan yollar yeniden asfaltlanmakta ..

Şirinevlerde DSİ nin uzatmalı kanalizasyon dere ıslah çalışmalarını tamamladı ancak bozduğu kaldırımlar,yol için Belediye çalışma yapmak için neyi bekliyor bilinmiyor.

Çarşı merkezi Albay Karabeyoğlu caddesi kazılıyor, Yine kentin belli mahallerinde yollar kazılıyor, çukurlar açılıyor. Yeterince emniyet kurallarının alınmadığı bu çukurlar nasıl ve ne zaman can alacak merakla beklenirken , kazılan yolların geçtiğimiz yıl içinde asfaltlandığı hatırlatılarak milli gelir yaz boza kurban gidiyor deniyor.

Karabük ve ilçeleri yanı sıra tüm bölge 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde kim aday olacak , ne olacak diyerek başkanlık yarışına kilitlenmişken, Karabük’te yatırımlar aksıyor,  yapılanlar bozuluyor, yeniden yapılıyor bir keşmekeş yaşanıyor.

Karabük belediye başkanı benim yanıma bakan çıkmadı derdini kamuoyu ile paylaşıyor ancak kokulu RT9 asfalt malzemesinin  şimdi neden kullanılmadığını açıklamıyor. Yada Karabük’ün  kendi gündemi yoğunken halen ülke gündemini değerlendiren Karabük milletvekili M.Ali Şahin’in yatırımların gecikmesi konularında bir açıklaması  gelmiyor.

Karabük; işsizliğini,yoksulluğunu, sokaklarında ki yabancı bolluğunu, yarım kalan yatırımlarını, gelecek projelerini konuşamıyor artık. Kentte  sorun şimdi Vergili Başkan adayı olacak karşısına AK partiden kim çıkacak noktasına gelip dayanmış durumda.

Bu arada Kentin muhtelif mahallelerinde yapılan çalışmalar nedeni ile Karabük  belediyesi bir duyuru yayımladı ve Elektrik – Su kesintileri hakkında kamuoyunu aydınlattı.

 

DUYURU

ENERJİSA DAĞITIM ŞİRKETİNİN
ENERJİ SCADA SİSTEMİNDEKİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI;
100. YIL, 5000 EVLER, ÜNİVERSİTE, KURTULUŞ, ESENTEPE, ADATEPE,
200 EVLER, KARTALTEPE, NAMIK KEMAL MAHALLELERİ İLE
ATATÜRK MAHALLESİNİN BİR KISMI VE CEVİZKENT’E,
24 KASIM PAZAR GÜNÜ
SABAH SAAT:08’DEN 16’YA KADAR ENERJİ VERİLEMEYECEĞİNDEN
SU KESİNTİSİ MEYDANA GELECEKTİR.
HALKIMIZIN TEDBİRLERİNİ ALMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR

KARABÜK BELEDİYESİ