Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DİLAN POLAT GÜZELLİK MERKEZİ ŞUBELERİ KAPATILACAK MI?

Safranbolu Şubesi Açılış İçin Gün Sayıyor

Safranbolu Şubesi Açılış İçin

Dilan Polat, eşi Engin Polat ve beraberinde birçok kişi hakkında tutuklama kararı verildikten sonra detaylar merak edildi. Türkiye’nin pek çok ilinde şubesi bulunan Dilan Polat güzellik salonlarının kapatılıp kapatılmayacağı sorgulanırken Karabük/Safranbolu şubesinin ne olacağı merak ediliyor.

Dilan Polat’a ait güzellik salonlarının kapatılıp kapatılmayacağı araştırılmaya başlandı.

Birçok hizmetin verildiği Dilan Polat güzellik salonlarının akıbeti pek çok kişi tarafından merak edilirken Karabük / Safranbolu da açılması planlanan “Dilan Polat güzellik salonu” kapatılacak mı?

DİLAN POLAT GÜZELLİK SALONLARI KAPATILACAK MI?

Türkiye’nin pek çok ilinde şubesi bulunan Dilan Polat güzellik salonlarının kapatılıp kapatılmayacağı merak konusu olurken, Vatandaşlar arama motorları üzerinde ”Dilan Polat güzellik salonları kapatılacak mı?” sorusunun yanıtını aratmaya başladı.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Dilan ve Engin Polat soruşturması kapsamında 27 şirkete kayyım atanması talep edilirken Gazeteci Cüneyt Özdemir sosyal medya ağı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Namuslu Yargı, emniyet mensupları çaresizce seyrediyor Rüşvet verdiler ve kaçıyorlar…Mızrak çuvala sığmaz.. Emniyette , avukatlarda, savcılarda, hakimlerde herkes tek tek afişe olacaktır bu hikayede.” açıklaması dikkatleri çekti.

Dilan Polat güzellik salonu şubelerinin kapatılması ile ilgili herhangi bir gelişme bulunmazken Safranbolu da açılacak Dilan Polat Güzellik merkezini açacak şahısların kendi sosyal medya ağları üzerinden ‘Biz İsim Hakkını Aldık, İş Yeri bizim, Açacağız” mesajları verdiği  ifade ediliyor.