Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DP’Den MHP’Ye Destek Geldi…

30 Mart yerel seçimler

30 Mart yerel seçimler öncesi siyasi partilerde transferler ve gövde gösterileri başladı.

MHP DP
Başkan Vergili Cenk Gedikoğlu’na Rozeti Taktı

Törene; Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP İl Başkanı Metin Demirel, Merkez İlçe Başkanı Feramuz Akbulut, Safranbolu Belediye Başkan adayı MustafaÖzaata, Yenice Belediye Başkan adayı Mehmet Turgut ve partililer katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Metin Demirel, Karabük’te yerel seçimlerin önemine inanan insanlar olduklarını söyleyerek şöyle konuştu: “Karabük’te çok başarılı çalışmalara imza atan belediye başkanımızı bu hizmetleri artarak devamı noktasında çalışmalarımıza başlamış durumdayız. Bunun için Demokrat Partili arkadaşların bizimle beraber omuz omuza çalışmak istemeleri bizleri gerçekten mutlu etmiştir. Ben inanıyorum ki arkadaşlarımız bizlere bu çalışmalarımızda güç katacaklardır. İnşallah 30 Mart 2014 tarihinde başarıyı beraberce yakalayacağız.”

Karabük Demokrat Parti (DP), yerel seçimler öncesi MHP’ye destek vererek 7 üyesi ile MHP’ye katıldı. Bugün MHP İl başkanlığında OSMAN NATIROĞLU ve ekibi yaptıkları açıklamalarla desteklerini deklere etti diyen Karabük’ün  MHP’li  Belediye Başkanı Rafet Vergili ; “  Osman Natıroğlu, Bülent Toraman ve Cenk Gedikoğlu ile birlikte Abdurrahman Meşe, Ömer Ali Ayhan,Tahsin Düzyer, Ayhan Akbaş ve Mustafa Şahin ‘e düzenlenen törenle rozetleri takıldı.Bizlere güç verdiler.Memleketimize,ülkemize ve partimize hayırlı olsun dileklerimle hepsine “Hoşgeldiniz” diyorum” dedi.