Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

E-ARŞİV PORTALI ÇALIŞMIYOR, İŞ İNSANI ESNAF MAĞDUR OLUYOR

Türkiye’de işverenlerin fatura kesme,

Türkiye’de işverenlerin fatura kesme, iptal etme ve düzenleme gibi işlemlerini gerçekleştirdiği e-arşiv portal sistemi fatura kesimine onay vermiyor ve bir çok esnafın işleri aksıyor..

e-arşiv portal ekranlarında yoğunluk sebebiyle birtakım hatalar alınıyor. Kullanıcılar fatura kesme gibi ihtiyaçlarını gerçekleştireceği sistemlerde yoğunluk sebebiyle “Sunucuya erişilemiyor” hatası alması yanı sıra GİF onayının onaylanmaması nedeni ile fatura kesimi sağlanamıyor..

E-ARŞİV PORTAL ÇÖKTÜ MÜ?

e-Arşiv Fatura, e-Fatura mükellefi olmayan gerçek ve tüzel kişilere düzenlenen, oluşturulması, muhafazası, ibrazı ve raporlaması elektronik ortamda yapılan faturadır. Bazı vergi mükellefleri e-Fatura uygulamasının kapsamı dışında kalmaktadır.

Kullanıcılar son saatlerde sistemde aşağıda ki hataları almaya başladıklarını ve faura kesemediklerinden işlerinde gecikmeler yaşandığını belirtiyorlar

E-ARŞİV PORTAL NE ZAMAN DÜZELECEK?

Sistemlerde ki yoğunluktan kaynaklandığı ve zaman zaman düzelmelerin olduğuna dikkat çeken aynı kaynaklar iş insanları ve esnafların zor durumda kaldıklarını belirtmeleri dikkatleri çekiyor

Web Tasarım & SEO: Best4SEO