Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

EFLANİ ŞENLENDİ

BAŞBAKANA BENDEN SELAM SÖYLE

BAŞBAKANA BENDEN SELAM SÖYLE DEDİ GÖZLER NEMLENDİ

IMG_3739

Bugün Eflani’de bir dizi açılışa katılan  Karabük Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı M.ALİ ŞAHİN yaşlı bir amcanın yanına gelip “Oğlum ben Başbakana selam iletmeni istiyorum Allah yardımcınız olsun ” demesi üzerine uzunca bir sohbet etti.

Sohbet sırasında M.ALİ ŞAHİN’in de gözlerinin nemlendiği görüldü.

 

EFLANİ’DE BİR DİZİ AÇILIŞ OLDU 

Açılışlar için EFLANİ ilçesine geçen Karabük AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili M.ALİ ŞAHİN MYO tabelası açılışı , Cami ve ardında Stadyumun açılışına katıldı.

 

Eflani de gerçekleşen ilk törende Ak Parti Gn. Başkan yardımcısı M.Ali  Şahin, Karabük  Valisi İzzettin KÜÇÜK, , KBÜ Rektörü Prof. Dr. Burhanettin UYSAL, Eflani ve Safranbolu Kaymakamları,  Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul  ve Safranbolu – Yenice Belediye başkanları yanı sıra AK Parti İl Başkanı Ömer Ayar ve yöneticiler ile birlikte katılım yaptılar.

 

Burada gerçekleşen tören ardından Eflani Yeni Camisi’nin açılışını yapıldı ve son olarak da Eflani suni çim stadyumun açılış töreni gerçekleşti.

 

Burada ki törene Ak Parti Milletvekili  Osman KAHVECİDE katılım yapılırken İstanbul Milletvekili ve eski milli oyuncu Hakan Şükür yanı sıra Tanju Çolak, Hasan Vezir,Ali Çebi, Savaş, Ali Gültekin gibi milli veteranlar keni aralarında açılış ve gösteri maçı oynadılar.

 

Burada oynanan karşılaşmanın Teknik Direktörlüğünü de yapan M.Ali ŞAHİN , Tesisiin kazanımı buradan yetişecek sporcuların katkıları ile ülke futbolu,sporuna yansıyacaktır hayırlı olsun, bizleri kırmayarak gelen eski milli futbolcularımıza ve sporcularımıza da teşekkür ederim “ dedi.

 

IMG_3855IMG_3821IMG_3851IMG_3808

Web Tasarım & SEO: Best4SEO