ERTEN ; “Şunu çok iyi biliyoruz ki; havlayan köpek ısırmaz”.

Son Güncelleme : 20 Kasım 2020 - 14:51

CHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa ERTEN , Alaaddin Çakıcı’yı kastederek Havlayan Köpek Isırmaz dedi ve yazılı bir basın açıklaması yayımladı

Erten açıklamasında şöyle dedi; ” Karabük’lü hemşehrilerimiz. Sizlerin de takip ettiği üzere bir organize suç örgütü lideri, Genel Başkanımıza yönelik hakaret ve tehdit içeren paylaşımlarda bulunmuştur. Hiçbir hukuk devletinde, bir mafya liderinin ülkenin Ana Muhalefet Partisinin Genel başkanına hedef alarak tehdit etmesinin yeri yoktur. Bu olay bize, ülkeyi 18 yıldır yönetenlerin Memleketimize ne hale getirdiğinin göstergesidir.

İktidarda kalabilmek için; Dün malum örgütten, Seçim zamanı başka bir örgütten, Bugün de bir başka örgüt liderinden medet umar hale gelmişler.
Kaldı ki 18 yıldır ülkeyi başkası yönetiyormuş gibi “Hukuk reformu” yapacağız dedikleri bu günlerde, Mafya bozuntusunun bu hakaret ve tehditlerine nereye koyacaksınız? Hakkında ne yapacaksınız?

Şunu çok iyi biliyoruz ki; “havlayan köpek ısırmaz”.

Bu çakal kendisini kirli pazarlıklarla ceza evinden kurtaran iktidarın küçük ortağı ve iktidara olan diyetini ödemek, sadakatini ispatlamak istiyor.

Ancak bize vız gelir, tırıs gider.

Değerli Karabük’lü hemşehrilerim, özellikle 70′ li yılları yaşamış olanlar, biliyoruz ki ülkemiz geçmişte sağ-sol kutuplaşmasından çok acılar yaşamıştır. Bu tehdit dili bize öyle geliyor ki; ülkemizde eskiden olduğu gibi sokak olayları artsın, kardeşin kardeşe düşman olduğu dönemler tekrarlansın isteniyor. Tabii bu durum en çok da dışarıdaki emperyalist ülkelerin işine gelir.

Kendisini ülkücü, devletini seven birisi olarak tanımlayan bu sahtekar çakal ve çakal sürüsünün kime hizmet ettiğini, kimin değirmenine su taşıdığını Milletimizin görmesi gerekir. CHP; 7 düvele diz çöktüren, emperyalist devletlere boyun eğmeyen, kuvvay-ı milliye ve Milli birliğe yararlı cemiyetlerin tek çatı altında toplandığı ANADOLU VE RUMELİ MÜDAFAİ HUKUK CEMİYETİNİN devamıdır.

Biz CHP liler olarak Genel Başkanımızın yanında, HAK, HUKUK, ADALET yolunda yürümeye davam edeceğiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.