Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ESKİPAZAR İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMAYI YAPTIK

  – Kar “Eskipazar’da

 

Kar “Eskipazar’da Bu İş Bitmiş” Dedi

1620732_1661700970781691_6161525066920741955_n

Seçim çalışmalarını dün 4 yıl doktorluk yaptığı Eskipazar’da sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar ilçede milletvekili gibi karşılandı.

Eskipazar halkı ve esnafının yoğun ilgisi ile karşılaşan MHP milletvekili adayı Dr. Adem Kar, daha öncede ziyaret ettiği Eskipazar’da yoğun ilgi karşısında oldukça memnun oldu.

12122798_1661729864112135_9073259569359997365_nSeçim çalışmaları çerçevesinde Eskipazar ilçesinde ilk olarak Hükümet Konağında görev yapan personeli ziyaret eden Kar, daha sonra ilçe merkezindeki esnaflar ve Pazar yerinde ziyaretlerde bulundu.

Eskipazar halkının vefalı olduğunu ve görev yaptığı dönemde ilçe merkezi dahil bir çok köye giderek halk ile iç içe olduğunu söyleyen MHP milletvekili adayı Dr. Adem Kar “ Eskipazar ilçemizi daha öncede ziyaret etmiş ama bugün yapmış olduğumuz ziyarette ilçe halkı ve esnafının ilgi ve alakası daha da çok artmış. İlçe de görev yaptığım sürede demek ki vatandaşlarımızın gönlünde hoş sedalar bırakmışız. Bir çok hemşerimiz bizleri unutmamışlar. 1 Kasım seçimlerinde partimize destek vereceklerini açık bir şekilde ifade ettiler. Bu da beni son derece mutlu etti. Çünkü, Eskipazar halkı kadir şinastır, kendilerine kimin hizmet edip etmeyeceğini çok iyi bilir. Ben ilçe halkımız ve esnafımızdan önce dua sonra desteklerini istedim. Dualarını ve desteklerini esirgemeyeceklerini çok iyi biliyorum,Eskipazar’da bu iş bitmiş” dedi

Diğer ilçelerde olduğu gibi Eskipazar ilçesi ile ilgili sorun ve sıkıntıları tespit ettiklerini ve çözüm yollarını bildiklerini belirten MHP milletvekili adayı Kar “ Eskipazar ilçemizde de işsizlik hat safhada. Gençlerimiz işsizlik yüzünden ilçeyi terk edip büyük illere göç etmek zorunda kalmışlar. İnşallah partimizin iktidarında bu göçü durdurup daha çok büyüyen ve gelişen bir ilçe haline getireceğiz. İlçemizin sıkıntıları çok iyi tespit ettiğimiz için çözüm önerileri de bulduk. İnşallah milletvekili seçildiğimiz zaman hızlı bir şekilde bu sıkıntıları çözeceğiz” dedi