Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

FONES VE CEYLAN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

    FORES VE

 

m ceylannn

 

FORES VE CEYLAN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ 

 

Kalkınma Bakan yardımcısı (Karabük eski Milletvekili) Mehmet Ceylan ‘ın oğlu Furkan Ceylan  A.B.D vatandaşı olan Anna Fones ile dün gece yapılan güzel bir törenle hayatlarını birleştirdiler.

 

Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ın bir hayli heyecanlı olduğu gözlenen düğünde Ceylan ailesi konuklarını tek tek karşılayarak hoş geldiniz dedi.

Karabük valisi İzzettin Küçük yanı sıra Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile birlikte, KBÜ Rektörü B.Uysal,  Milletvekilleri, İlçe Belediye başkanları,TSO Başkanı Sedat NAMAL, Bürokratlar,Gazeteciler, Ak Parti  İl Başkanı Ömer Ayar ve  Yöneticileri,  Kardemir Yöneticileri, ve çok geniş bir katılım olan düğün kalabalık nedeni ile 2 ayrı  salonda yapılabildi.

 

Kuran-ı Kerimden okunan  ayetler  sonrası yapılan duayı , TRT kadrolarında yer alan  Sanatçıların  müzikleri  davetliler ile genç çiftlerin  neşe dolu bir düğün  gerçekleştirmesine neden oldu.    

 

Fones ve Ceylan ailelerinin bu mutlu günlerini KARABÜK GÜNDEM olarak kutlar genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz..