Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Geçmiş Olsun ÜNİBJKARABÜK

Beşiktaş – Bursaspor maçına

Beşiktaş – Bursaspor maçına gitmek üzere Karabük’ten hareket  ve KBÜ de okuyan öğrencilerden oluşan kafile  Bolu Tünelinde kaza yaptı.

Zincirleme trafik kazasında Okumuş’un kullandığı otomobilde bulunan Ganime Okumuş ile diğer araçlarda bulunan, kimlikleri henüz belirlenemeyen 2 kişi hayatını kaybetti. Ölenlerin kimlik tespiti için çalışmalar devam ediyor.

KBÜ Sosyal medyadan yaptığı açıklamada kazada yaralananların isimleri yayınladı. “Arda Kılavuz, Serkan Hasar, Ersin Akgül, Murat Kartal Öztürk, Fikri Çağkan ve Ali Yılmaz, Tandoğan Özkan, Hüseyin Tolga Sabuncu, Özcan Çınar, Sabir ve Kerim Kurbani, Muhammet Melih Erkek, Muhammet Çelik, Mehmet Ali Aşık, Muhammet Metehan Önde, Bektaş ve Muhammet Hasan Mangan, Gülşah Bedirhan Tepebaşı, Yusuf Yetişir, Sadık Karaca, Yunus Emre Kökoğlu, Kenan Bektaş, Oğuzhan Ak, Vildan, Hülya ve Yakup Okumuş, Serkan Ardinç, Mehmet Can Hoşlıyan, Tolga Anıl Biçer, Mehmet Utku Yiğit, Kubilay Kalan ve Oğuldan Dal .” olarak verilen isimlerin bugün çoğu taburcu edildi.

Kaynak https://www.facebook.com/unikarabuk?fref=ts