Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GENÇ MUHTARLAR ATAKTA ..

30 Mart 2014 de

BASLIK

30 Mart 2014 de yapılacak mahalli seçimler öncesi siyasi partilerde ki hareketlilik yanı sıra mahallelerde muhtarlık adaylıklarının da hareketlendiği gözleniyor.

Yıllardır muhtarlık yapanların bazılarında mahallelerinde  yerlerine genç muhtarların aday olarak ortaya çıkması dikkatleri çekerken , genç mahalle muhtarların projeler sunması muhtarlık alanında da devrim yaşanacağına işaret sayılır.

GENÇ MUHTARLAR İDDİALI

  • ozanŞirinevler Mahallesi Muhtar adayı Ozan Özçelik ; ” Mahallemizin pazar yeri ve özellikle yolları sorun, belediyemizle bir program dahilinde bunları aşacağız, biz muhtar olarak belediyemizin önünü açarsak hizmet gelecektir, bu anlamda projelerimiz var” derken,

 

  • mö

Bayırmahalle muhtar adayı Mehmet Özen; ” Artık değişim zamanıdır, özenle çalışacağız” diyor.

 

  • saKartaltepe muhtar adayı Şahin Akçin ise “vatandaşın aradığı zaman muhtarı bulacağı, muhtar ile  mahalle sorunlarını daha iyi aşması gerektiğine inanmaktayız , mahalle sakinlerimiz ile görüşüyoruz bu konuda ki taleplerini aldık” diyor.

 

 

  • rc5000 evler 75.yıl mahalle muhtarı Recep Çakıcı ise artık genç muhtar adaylarının zamanı geldi, muhtarlık da devrim aşamasına gelindi vatandaş bu mesajı veriyor diyerek genç muhtar adaylıklarına destek veren isimler arasında yerini aldı.
Web Tasarım & SEO: Best4SEO