Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GENÇLİK MERKEZİ NE OLDU ?

      NİSAN

 

 

 

NİSAN 2012 AYI İÇİNDE PROTOKOLÜ YAPILAN GENÇLİK MERKEZİ BİR SENEDEN FAZLA ZAMAN GEÇMESİNE KARŞIN BEKLETİLMESİNE BİR ANLAM VERİLEMİYOR ? 

 

 

 

GENÇLİK MERKEZİ NE OLDU ? 

 

Ödeneği ve Projeleri hazır denilen , Nisan 2012 ayı içinde DSİ den devir alınan,  arsası (yeri) hazır olan, GENÇLİK MERKEZİ İnşaatı için neden halen temel atılmadı.

2012 yılı nisan ayı içinde -Gençlik Merkezi- için ilk adım atılmış,  Öğlebeli mahallesinde bulunan Devlet Su İşlerine ait araziler  için  Valilik ile DSİ  arasında protokol imzalanmıştı.

Nisan 2012 ayı içinde Valilik makamında yapılan imza törenine DSİ bölge Müdürü Bayram Tiryaki, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ziya Ünsal’da katılmışlardı.İmza öncesi kısa bilgi veren Vali İzzetin Küçük, Karabük’te spor yatırımları ile ilgili sıkıntı olduğunu, Gençlik Merkezi için DSİ’nin yerinin değerlendirildiğini, ilgili alanın tahsisi konusunda katkı veren TBMM eski başkanı ve Ak Parti Karabük milletvekili Mehmet Ali Şahin’e teşekkür ederek ödeneği ,projesi hazır olan merkezin en kısa zaman içinde Karabük’e kazandırılacağını belirtmişti.

 

gm

 

 

Yapılan protokolde , DSİ’ye Öğlebeli mahallesindeki yere karşılık su arıtma tesisin yapıldığı alanın hemen yanında bulunan ve Milli Emlaka ait olan arsanın tahsisinin yapıldığını belirten Vali İzzetin Küçük, “Öğlebeli mahallesinde DSİ’ye ait olan 68 dönüm araziye Gençlik Merkezi ile Ticaret ve Sanayi Odası binası yapılmasına karar verildi. Bugün bunun için ilk adım atıyoruz. Protokol imzalayacağız. 7.5 dönümlük alanda TSO kendine modern bir bina yapacak. Kalan arza üzerine de Gençlik Merkezini inşa edeceğiz. Ödeneğimiz var. Arsa tahsisi konusunda bize destek veren TBMM eski Başkanımız Mehmet Ali Şahin’e, DSİ bölge müdürüne, DSİ Genel Müdürünü ve Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz. TSO’nun yeni binası iş adamlarımıza yakışır bir bina olacak. Hem de uzun süredir yatırım almayan Öğlebeli mahallemiz bu yatırımlarla canlanacak, hareketlilik gelecek” denmişti.

Aradan geçen 16 aya rağmen halen Gençlik Merkezi temelinin atılması için bir ön çalışma yapılmaması zaten SPOR TESİSİ Fakiri olan Karabüklü sporseverleri ve geçleri üzmekte.

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO