Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GERÇEK “ŞAHİN” KİM BELLİ OLDU

  MHP Genel Başkanı

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “Başbakan ben her konuştukça Mehmet Ali Şahin’in oğluna dava  açtırıyor” sözlerine  AK Parti  Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’den gecikmeden yanıt geldi.

 

 

 

   EL YORDAMIYLA SİYASET

YAPILIRSA BÖYLE OLUR

 

 

MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’NİN   açıklamaları üzerine ;  M.Ali Şahin, Bahçeli’nin,  oğlu Fatih Şahin’le Avukat Fatih Şahin’i birbirine karıştırdığını belirterek, “Benim oğlum engelli ve Gölbaşı Rehabilitasyon Merkezi’nde kalıyor” dedi.

 

Şahin açıklamasında “Başbakan’ın davalarına uzun süre avukat Fatih Şahin baktı. Şimdi o Ankara Milletvekili. Benim de Fatih Şahin isminde bir oğlum var. Biliyorsunuz ağır zihinsel engelli ve Gölbaşı Rehabilitasyon Merkezi’nde kalıyor. Diğer oğlum Cem Şahin avukat ama onun da ne Başbakan’la ne de partimizle ilişkisi var. Serbest avukatlık yapıyor. Bahçeli, isimleri ve kişileri karıştırmış anlaşılan. El yordamıyla siyaset yapılırsa böyle olur. Kendisine yakıştıramadım. Ben daha önce de söyledim. Bayramlar gerginliklerin azaltılması için önemli bir vesiledir. Siyaset çok gergin. Genel başkanların bu ortamı arttırıcı değil, azaltıcı rol üstlenmeleri gerekir. Bir genel başkan yardımcısı olarak bunu dile getirdim” dedi.

 

         BAHÇELİ ŞİMDİYE KADAR 44 BİN 500 TL ÖDEDİ

 

Bahçeli’nin hakaret içeren sözleri nedeniyle kendisine Başbakan tarafından 20 dava açıldığını ifade eden Şahin “ 6’sı sonuçlandı ve 44 bin 500 lira tazminat ödedi. Ben bunu dile getirdim ama kendisi beni ve ailemi de işin içine kattı. Sorsaydı, söylerdik doğrusunun ne olduğunu” diye cevap verdi.”

 

 

 

Haber Kaynağı KARABÜK HABER