Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Geri Dönüşümden OYUNCAK Yap Ödülü KAP..

MARZİNC AŞ ,  KARABÜK

MARZİNC AŞ ,  KARABÜK ÇEVRE DERNEĞİ, İL ÇEVRE MÜDÜRLÜĞÜ, KARABÜK BELEDİYESİ  ve MİLLİ EĞİTİM İL MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYONUNDA ” SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ ÇERÇEVESİNDE” ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİNİ KAPSAYAN  BİR YARIŞMA BAŞLATTI

yesil-oyuncak

Geri kazanım şirketi  Marzinc ile Karabük Çevre Derneği, Karabük Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çevre İl Müdürlüğü  ortak vizyonuyla ortaya çıkan “Yeşil Oyuncak Yarışması” düzenleniyor.

Amacı; Gençler ve çocuklar arasında geri dönüşüm farkında lığını ve çevre bilincini arttırmak olan yarışma, evsel katı atıkların yeniden değerlendirilmesinin çevresel ve ekonomik önemine dikkat çekmek. 

Yeşil Oyuncak Yarışması, Karabük Valiliği, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karabük Belediyesi tarafından da desteklenirken,  MARZİNC AŞ ve KARABÜK ÇEVRE İL DERNEĞİ organizasyonun tanıtım ve ödüllendirilmesini üstlendi. Okullarda geri dönüşümün önemi ve çevreye vereceği katkının da eğitim-sosyal çalışmasına destek verecek proje aynı zamanda ödüllendirecek..

Karabük’te eğitim veren liseler ve ortaokullar arasında düzenlenen Yeşil Oyuncak Yarışmasına, lise ve ortaokul öğrencileri evsel atıkları kullanarak yaptıkları oyuncak projeleriyle katılabiliyor.

Yarışmaya katılmak için yesiloyuncakyarismasi.com internet sitesinden yarışmaya başvuruda bulunabilirler ve yarışma ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirler.

Yarışmada dereceye giren ödüller şu şekilde olacak;

ORTAOKUL KATEGORİSİ

Birinciye: 2.500 TL

İkinciye: 1.500 TL

Üçüncüye: 1.000 TL

Mansiyon Ödülü: 2 Kişiye iPad Mini

LİSE KATEGORİSİ

Birinciye: 2.500 TL

İkinciye: 1.500 TL

Üçüncüye: 1.000 TL

Mansiyon Ödülü: 2 Kişiye iPad Mini

 

cats marzinc

Web Tasarım & SEO: Best4SEO