Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması Yenimahalle ile Devam Etti…

Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması 

Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması  Yenimahalle ile Devam Etti…

 

Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması kapsamında her gün bir mahallede kurulan Başkanlık Makamı Yenimahalle ile devam ediyor.

 

Yenimahalle sakinlerin sıkıntı ve taleplerini yerinde dinleyerek, yapılacak çalışmaları da bu doğrultuda yapmayı hedefleyen Başkan Vergili’nin bu uygulamasından vatandaşlarda oldukça memnun. Mahalle sakinlerinin doğalgaz istekleri konusunda Başkan Vergili; önünde yol olan her evin doğalgaz bağlantısının yapılması ve doğalgazının verilmesi konusunda Kargaz yetkililerinden söz aldığını, ardından asfalt çalışmalarının yapılacağını söyledi. Başkan Vergili ayrıca; Karabük’te doğalgaz kullanımının 4 yılda % 85’lere ulaştığını ve bu konuda Türkiye’nin tek örneği olduğunu, Çorum’un bile 11 yılda bu orana ulaştığını, 4,5 yılın sonundaki hedeflerinin ise % 95 olduğunu açıkladı.  Başkan Vergili Yeni Mahalleye yapılacak spor kompleksi içinse, 5000 kişilik spor kompleksi yapımının kesinleştiğini söyledi.

 

Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Yenimahalle’de oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması kapsamında yarın (18.06.2013) Karabük Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.