Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GÖLBEK ; ” ÖNÜMÜZDE Kİ MAÇI İYİ İZLEMEK GEREK”

    KARABÜKSPOR AS

 

 

KARABÜKSPOR AS BAŞKANI AHMET GÖLBEK BAM TELİNDEN VURDU.

BİR METRE UZAKLIKTAN GOL ATAMIYORUZ DİYEN GÖLBEK “TAKIMIN GOL POZİSYONU ÜRETMESİNE KARŞIN BECERİKSİZCE GOL YAPAMADI”  ŞEKLİNDE  ÖZELEŞTİRİ  YAPARAK ADETA TEKNİK HEYETE FARKLI BİR  GÖNDERME YAPTI.

 

GÖLBEK ; ” ÖNÜMÜZDE Kİ MAÇI

İYİ İZLEMEK GEREK” 

 

AGÖLBEK

Karabükspor yönetimi 5 haftada alınan bir puanın değerlendirmesini yapamaya başladı. Yönetim kurulu adına bir açıklama yapan As Başkan ve  Yönetim sözcüsü Ahmet Gölbek şöyle dedi ;  

KARDEMİR KARABÜKSPOR, güçlü rakibi Galatasaray’a deplasmanda 2-1 yenilirken,oynadığı futbolla büyük bir beğeni kazandı.Ancak sahadan yenik ayrıldı. Rakibinden çok daha fazla pozisyon üreten KARDEMİR KARABÜKSPOR,ne yazık ki yakaladığı net gol pozisyonlarını değerlendiremedi ve kaleye 1 metrede uzaklıkta bulduğu pozisyonlarda bile beceriksizce gol yapamadı.

KARDEMİR KARABÜKSPOR,bu maçı da 11 kişi ile tamamlayamadı.Oyunun başından itibaren KARDEMİR KARABÜKSPOR’U ince/ ince doğrayan ve en sıkıntılı alanlarda,tüm takdir haklarını Galatasaray yönünde kullanan Orta Hakem Sayın Mustafa İlker Coşkun,sonunda SARI KART bile zor verilebilecek bir pozisyonun “ÖNÜNE/ARDINA BAKMADAN..” kırmızı kartını çıkarttı ve takımımızı sahada 10 kişi bıraktı.

KARDEMİR KARABÜKSPOR’UN her maçını 10 kişi ile tamamlamak zorunda bırakılması, sanıyoruz “SPOR KAMUOYU’NUN DİKKATİNİ ÇEKECEK ÖLÇÜYE..” varmıştır. Şimdi önümüzde ki maçı iyi izlemek gerek. 

İstanbul Basını,yorumcuları,sırf Galatasaray’ı kollamak,Galatasaray karşısında KARDEMİR KARABÜKSPOR’UN çok üstün futbolunu ve uğradığı hakem baskısını gözden kaçırmak için,maçı sistemli biçimde manipüle etmek geri kalmadılar.

Bazı futbolcularımızı da,adeta,Hakemlere hedef gösterdiler. Şimdi önümüzde ki maçı/maçları iyi izlemek gerek. Türk Futbolu BİRKAÇ BÜYÜK TAKIMDAN ibaret değil,TÜRK FUTBOLUNDA iyi niyetle,kıt imkanlar,kıt yaygın basın desteği ile ama büyük bir özveri ile hizmet vermek için çaba gösteren Kulüpler,Camialar var.

Bunların göz ardı edilmesi,bunların hakemlerce ezilerek,hakemlere ezdirilerek,sonuca gidilmeye çalışılması hatadır ve biz KARDEMİR KARABÜKSPOR olarak bu hatadan tüm futbol paydaşlarının kısa süre içinde döneceğine inanıyoruz,inanmak istiyoruz.”