Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Güleç “5 No.lu Fırından İlk Madeni Aldık”

Kardemir Yönetim Kurulu Başkan

Kardemir Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç “5.Yüksek Fırınımızı geçtiğimiz Cuma günü ateşlemiştik,Allah nasip etti,bu Cuma günü ilk madenimizi aldık.Gerçekten çok sevinçliyiz,gerçekten çok mutluyuz.” dedi

 

kardemir ödül

 

Kardemir’de çalışan tüm işçi ve Mühendislerimize dolayısı  ile Kardemir ailesine teşekkür ediyorum, hepsinin emeklerinden,çalışmalarından dolayı kutluyorum diyen Kamil Güleç  İstanbul’da yapılan Yönetim Kurulu toplantısı öncesi açıklamalarda bulundu.

Güleç, Yönetim Kurulu Başkanımız sevgili ağabeyimiz Sayın Mutullah Yolbulan’ı da ziyaret ettik, diyerek yaptığı açıkIMG_8777lamada, ” 5 no.lu Yüksek Fırından ilk madeni almış olmamız,Mutullah ağabey için en iyi ilaç oldu. Kendisine en iyi tedaviden daha olumlu sonuç vereceğini biliyoruz..Biz Mutullah Yolbulan ağabeyin önderliği ve tecrübelerinden çok yararlanan bir ekip olarak Kardemir’e gönül verdik,ömür verdik sayılır” şeklinde açıklamalar yaptı.

Kardemir’de ikinci kez Yönetime geldikleri günlere kısaca değinen Kamil Güleç “Allah o günleri bir daha yaşatmasın.Hem Karabük’e,hem Kardemir’e Cenabı Allah bir daha o günleri yaşatmasın.O günlerden,bugünlere gelene kadar 1 milyar dolar civarında yatırım yaptık.Toplam kapasitemiz 3.4 milyon tona çıktı.Bakın mübarek bir Cuma günü 5 Nolu Yüksek Fırınımızı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Ali Şahin ve Bakanlarımız Sayın Lütfi Elvan ile Sayın Fikri Işık’ın katıldığı bir törenle ateşlemiştik.Yine mübarek bir Cuma günü ilk madenimizi aldık..” ifadelerini kullandı.

Çok mutlu olduklarına işaret eden Kardemir Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç “Kardemir gerçekten çok önemli atılımlar yaptı ve bunu sektörde olan herkes gibi,tüm ekonomistlerde kabul ediyorlar.İkinci kez göreve geldiğimizden bu yana yapılan yatırımlar ve Kardemir’in geldiği nokta adeta bir ekonomik mucize olarak görülüyor,gösteriliyor.” şeklinde bilgiler verdi..

MEHMET YANMAZ İSTİFA ETTİ HABERLERİ

Öte yandan Genel Müdür Fadıl Demirel istifasından sonra bugün Kardemir çalışanları ile vedalaşan Mehmet Yanmaz’ında görevinden istifa ettiği ifade ediliyor.

Yanmaz vakit geldi haklarınızı helal edin diyerek ünitede ki işçileri ziyaret ediyor haberleri sonrası Erdemir kökenli danışmanlarında stifa edecekleri bilgileri geldi.