Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hak Ettikleri Ödülleri Aldılar

Başkan Vergili Karabük’te Düzenlenen

Başkan Vergili Karabük’te Düzenlenen Off-Road Türkiye Şampiyonası Ödül Törenine Katıldı

Karabük-Safranbolu Otomobil ve Doğa Sporları Arama Kurtarma Derneği (KARDOFF) Kulübü’nün katkıları ile Karabük Üniversitesi, Çamlıköy Köyü mevkiinde Off-Road Türkiye Şampiyonası 3. ayak yarışları düzenlendi.

Türkiye’nin çeşitli illerinden 28 araç ve 56 sporcu, 33.6 kilometreden oluşan 4 zorlu etabı geçmek için kıyasıya mücadele etti. Yarışmada dereceye giren sporculara ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Karabük Üniversitesi Hamit Çepni Konferans Salonunda düzenlenen ödül törenine Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdür Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, sporcular ve teknik ekipler katıldı.

Genel klasmanda birinci olan Çağdaş Çağlar ve Ertuğrul Danışment, ikinci Guseppe Simose Agazzi ve Oytun Albayrak ile üçüncü olan Mehmet Vurulmuş ve Mehmet Gözetleyen’e kupaları Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel tarafından verildi.

Yarışmada dereceye giren diğer sporculara ise ödülleri Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ali Sefa Yılmaz ve protokol üyeleri tarafından verilirken, Kardoff Başkanı Ahmet Demir tarafından da Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz ve katkı veren diğer protokol üyelerine teşekkür plaketi verilmesi ile tören sona erdi.