Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

HAYDİ KARABÜK CUMHURİYETİNE SAHİP ÇIK

  KARABÜK  CHP,MHP,ADD,TGB,EĞİTİM İŞ,ÜLKÜ

 

KARABÜK  CHP,MHP,ADD,TGB,EĞİTİM İŞ,ÜLKÜ OCAKLARI,TÜRK OCAKLARI, KAMU-SEN, KARDER,TABİBLER ODASI GİBİ BİR ÇOK STK NUN DESTEK VERDİĞİ CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ İÇİN ;

“DAVETLİ DEĞİL,GÖREVLİSİNİZ ”  

89

29 ekim

 

Karabük 18 STK şu bir araya gelerek “Cumhuriyetine sahip çık Davetli değil Görevlisiniz” sloganı   ile  bir yürüyüş tertipliyor.

Aralarında, CHP , MHP, ADD, TGB, ÜLKÜ OCAKLARI,EĞİTİM İŞ,KARDER,TÜRK OCAKLARI, KAMUSN, gibi önemli siyasi partiler ve demokratik kitle örgütlerinin organize ederek yapacakları yürüyüş 29 Ekim Salı günü Atatürk anıtından başlayacak ve Hürriyet caddesi yayalandırılmış yol üzerinde (Belediye Binası Önünde) son bulacak.

Vatandaşların katılım kolaylığını sağlamak için konuyla ilgili çalışmalar yapan STK ları basın kanalı ile bir açıklama yapmazken yürüyüşe destek veren 18 STK şunun üyelerininde haberdar olmaması tepkilere neden oluyor.

Vatandaşlar; ” bu CUMHURİYET Yürüyüşünü kim/kimler  organize ediyor, körler sağırlar birbirlerini ağırlar, misali kimsenin de haberi yok, insan basın kuruluşlarına haber verir, radyolarda, Tv lerde, İnternet sitelerinde duyurular yapılır, Sosyal medya kullanılır ” şeklinde tepkilerini dile getirirlerken KESK ‘in katılmayışına dikkat çekiyorlar.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO