Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Karabük’e Gelerek Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

İncelemelerde bulunmak üzere ilimize

İncelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Karabük Valiliğini ziyaret ederek Vali Fuat Gürel’den il hakkında brifing aldı.

Karabük Valiliği girişinde Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, KBÜ Rektörü Refik Polat, Vali Yardımcıları ve protokol üyeleri tarafından karşılanan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Valilik Şeref Defterini de imzaladı.

Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri ile bir süre görüşen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ilimizde gerçekleştirdiği incelemeleri değerlendirmek üzere kurum ve kuruluşların müdürlerinin katılımıyla basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıya Başkanlık yaptı.

Daha sonra 9 Temmuz tarihinde ilimizde etkili olan sağanak yağışlardan etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunmak üzere Kayadibi Köyü, Şeker Kanyonu, Yazıköy İncebacaklar Mahallesi Yolunda incelemelerde bulunarak Vali Fuat Gürel ve yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Bakan Yerlikaya son olarak Karabük Belediye Başkanlığını ziyaret edip Kemal Güneşi caddesi üzerindeki esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundu.