Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İletişim Eğitimi Başladı

  Karabük Halk Sağlığı

 

MANSETT

Karabük Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde çalışan personele 04, 05 ve 08 Kasım 2013 tarihlerinde Karabük Polis Evin’de, Karabük Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Fatih BAYRAM tarafından verilecek olan iletişim eğitimi bugün başladı.

Karabük Halk Sağlığı Müdürü Sezgin TİRYAKİ yaptığı açıklamasında, “İletişimin sağlıklı olabilmesi için böyle bir eğitim semineri düzenledik. Hasta yakınları ve sağlık personelleri arasında iyi bir iletişimin oluşmasında bu eğitim seminerinin önemli rolü olacaktır. 3 gün sürecek olan seminere ortalama 360 sağlık personeli katılacak. Ben bize verdiği destekten dolayı Fatih Beye teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Karabük Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Fatih BAYRAM ise, “Ben Karabük Üniversitesi’nde göreve daha 1,5 ay önce başladım. Karabük Üniversitesi kentle iç içe olan bir eğitim kurumu. Bu eğitim semineri de Doktor ve hastaların, hasta yakınlarının ve sağlık çalışanlarının karşı karşıya kalmamaları için yapılan ve iyi bir iletişim kurulmasını amaçlayan bir seminer. İnşallah bizde başarılı olur iyi bir gelecek hazırlarız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO