Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İMAM DİYE GÜVENDİK !!!

EFLANİ’DE Cami İmamı Yüz

EFLANİ’DE Cami İmamı Yüz binlerce lira vurgun Yapmış. Karabük Olay haberin Sosyal medyada yaptığı habere göre, Eflani’nin Bir köyünde Cami imamlığı yapan İsmail K.Hayvan tüccarlığı yaparak Yüzbinlerce lira dolandırdığı iddia edildi..

Haber de yapılan İddiaya göre ( 2022 ) yılında geçimini hayvancılık ve çiftçilik le sağlayan Mehmet D. Cami imamı olan aynı zamanda da hayvan Tüccarlığı yapan İsmail K.ile tanıştı.

Mehmet D. Kendisinde Satılık hayvanların olduğunu söylemesi üzerine İsmail K.hayvanları kendisinin alabileceğini söyleyerek yaklaşık 300.000 liralık hayvan aldı.Belirli bir miktar kopara veren İmam İsmail K.Geri kalan parayı kurbanda hayvanları satınca vereceğini söyledi.

Borç yapılanması yaptırmak ve Emeklilik Hayali Kuran Mehmet D.İmam olan İsmail K.nın kapora vermesi ve imam olmasına güvenerek yaklaşık 200.000 liralık traktörünü de İsmail K ya .Sattı ancak hayvanları satan İsmail K. olayin üstünden 2 yıl geçmesine rağmen Mehmet D ye olan borcunu ödemedi.

Mehmet D konuyla ilgili Eflani Müftülüğü Eflani Kaymakamlığına başvurarak hem suç duyurusunda hemde mağduriyetinin giderilmesini istedi ancak Eflani Kaymakamlığından İmam İsmail K.ya Sadede memuriyete Ticaret karıştırdığı için kınama cezası aldı.

Kaynak Karabuk OLaY Haber