Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İnternet Medya Kanunu İmzada

İnternet Medyası’nın son birkaç

0909

İnternet Medyası’nın son birkaç yıldan bu yana umutla beklediği internet medyası yasası sonunda çıkıyor.

İnternet Medyası ; Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın internet medyasının basın kanuna dahil edilmesiyle ilgili düzenlemenin Bakanlar Kurulu sonrası TBMM gündemine geleceği yönündeki açıklaması sektör içinde memnuniyetle karşılandı.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın, internet haber portallarıyla ilgili düzenlemenin Bakanlar Kurulu’nda imzaya açıldığı yönündeki açıklamasının uzun yıllardır yaşanan mağduriyetleri sonlandırılacağını belirten Karabük İnternet Medya temsilcileri,  kararın tüm internet medyası çalışanları için hayırlı olmasını dilerken artık kafalarda ki soru işaretlerinin de kalkacağını belirttiler.

İntenet Medyası Karabük temsilcilerin den Semih Gülen  “İnternet Medyasının basın kanununa dahil edilmesiyle ilgili mücadelemiz sonunda başarıya ulaştı. İnternet medyasının özellikle son yıllarda önemli bir değer kazandığını ve bu alanda bir düzenlemeye ihtiyaç olduğunu defalarca gündeme getirdik. Bizler bu yasayı  Gazetecilerin Basın Kanunu çerçevesindeki özlük haklarından yararlanması için istedik. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü  Bülent Arınç’ın Bakanlar Kurulu sonrası internet medyasının basın kanununa dahil edileceği yönündeki açıklamasını sevinçle karşıladık” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO