Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İSTANBUL BAYRAMPAŞA’DA CHP VE DEVA ADAYLARI, KARABÜKLÜ

İSTANBUL BAYRAMPAŞA İLÇESİNDE 2

İSTANBUL BAYRAMPAŞA İLÇESİNDE 2 KARABÜKLÜ ADAY ÇEKİŞİYOR. CHP ADAYI HASAN MUTLU İLE DEVA ADAYI ALTAN ERTAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN YARIŞIYORLAR

CHP ADAYI KARABÜK/SAFRANBOLU KÖKENLİ

22 Haziran 1961’de Safranbolu Karabük’te doğan Mutlu, ilk ve orta öğrenimini Fatihte, Lise öğrenimine İstanbul Vefa Lisesinde tamamladı. Üniversite eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik – Matematik Bölümünde okudu. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1984 de eğitim sektörüne başlayan mutlu Sınav Eğitim kurumlarının şube kurucu ve İstanbul Temsilcidir

CHP Bayrampaşa adaylığının açıklanması ardından çeşitli Sivil toplum kuruluşları, dernekler iş adamları, esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Hasan Mutlu  çözüm odaklı projelerini sunarak , “Katılımcı, eşit ve adil bir yerel yönetim” anlayışıyla yönetmek için gece gündüz çalıştığını, esnaf ve vatandaşların sorunlarına kalıcı çözümlere üretmeye az kaldığını  belirtti.

Bayrampaşa’daki Yıldırım Bosna Spor, Tuna Spor ve Altıntepsi Spor gibi kulüplere tam destek vereceğini belirten Mutlu, ” Sanat’ta ve Kültürde söz sahibi bir Bayrampaşa için çok çalışacağını, Tüm kadınların ve çocuklara Yaşanılabilir Mutlu bir Bayrampaşa” sözü verdi.

DEVA ADAYIDA KARABÜK/EFLANİ KÖKENLİ

İstanbul Bayrampaşa ilçesinde Eflani Tabaklar Mahallesinden Genç Siyasetçi Altan Ertan da DEVA   İstanbul Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı oldu . 4 5 Yıldır Siyasetin İçinde Tecrübe Kazandı.

Bayrampaşa’nın dinamik ve başarılı iş insanı Altan Ertan, 1976 yılında Karabük’ün Eflani ilçesinde dünyaya geldi. İlk adımlarını attığı bu topraklarda, aile sevgisi ve doğduğu toprakların gücüyle büyüdü. Annesi Müzeyyen Hanım’ın desteğiyle sağlam bir eğitim aldı ve ilk ve orta eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, İstanbul’un kalbinde, Bayrampaşa’da yeni bir hayata adım attı.

Ailesine ve işine adanmış bir hayat yaşayan Altan Ertan, evli ve üç çocuk babasıdır. Eşi Sevim Ertan ile birlikte, çocukları Ümmühan, Metehan ve Emirhan ile birlikte mutlu bir aile hayatı sürdürmektedir. Türk askerinin gururuyla, askerlik görevini tamamlamıştır.

Altan Ertan, liderlik vasıflarıyla, iş dünyasındaki başarısıyla ve topluma olan duyarlılığıyla Bayrampaşa’nın önde gelen isimlerinden biri olarak tanınmaktadır. Gelecekte de hem iş hayatında hem de siyasette önemli başarılar elde etmeye devam etmesi beklenmektedir.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO